„Mulan“ tai pat pasitraukia iš visiškai ištuštėjusio vasaros sezono

„Mulan“ tai pat pasitraukia iš visiškai ištuštėjusio vasaros sezono

Vasaros didelių filmų sezonas ištuštėjo galutinai. Po to, kai paaiškėjo, kad vasarą  „Tenet“ premjera tikrai neįvyks, „Disney“ taip pat nusprendė nerizikuoti ir pašalino „Mulan“ perdirbinį iš rugpjūčio 21 d. Studija dar neturi naujos datos ar ateities planų, kada išleisti šį filmą. Negana to, „Disney“ nukėlė nemažai savo projektų, tarp jų visi būsimi „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmai bei režisieriaus Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinys, kurie buvo nustumti lygiai po metų.

Vasaros pabaigą turėjęs vainikuoti Alexo Wintero bei Keanu Reeveso veikėjų Bilo ir Tedo ilgai lauktas sugrįžimas į didžiuosius ekranus taip pat buvo priverstas pasukti netradiciniu keliu. Trečiasis serijos filmas „Bill & Ted Face the Music” nuo rugsėjo 1 d. bus iškart visiems prieinamas išsinuomoti. Tačiau gerbėjai, norintys pamatyti naująjį mylimų veikėjų nuotykį didžiajame ekrane nuskriausti neliks, filmas vis tiek bus rodomas atrinktuose kino teatruose.

Dabar, kai iš vasaros repertuaro galutinai pasitraukė „Tenet“ ir „Mulan“, artimiausia masinio populiarumo juosta yra rugpjūčio 28 d. pasirodysiantis „Disney“ studijos „Naujieji mutantai“ (angl. „The New Mutants“). Šis filmas patyrė daug atidėjimų ir scenarijaus perrašymų, todėl yra didelė galimybė, kad studija nebesivargins ir tiesiog paleis į kino teatrus, kad juo atsikratytų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles