Bruce‘as Willisas ir Kristen Stewart vaidins naujajame Woody Alleno filme

Bruce‘as Willisas ir Kristen Stewart vaidins naujajame Woody Alleno filme

Pavydėtinu produktyvumu garsėjantis ir šiemet net penkiasdešimt metų nuo pirmojo savo režisuoto filmo švenčiantis kino kūrėjas Woody Allenas niekaip nežada sustoti. Savo projektams suburiantis ryškiausias žvaigždes nepasikuklino ir su naujausiu savo projektu.

Kaip praneša „Deadline“, naujajame W. Alleno filme vaidins aktoriai Bruce‘as Willisas, Kristen Stewart ir Jesse‘is Eisenbergas. B. Willisui šis filmas gali tapti šiokiu tokiu grįžimu į kino profesionalų gretas. Pastaraisiais metais jis daugiausiai vaidino kokybe nepasižyminčiuose, brangiuose ir studijoms reikalingo pelno neatnešančiuose filmuose, o kadaise veiksmo žanre dominavęs ir už draminius vaidmenis ne kartą apdovanotas aktorius nėra gimęs vaidinti tokiuose projektuose. Naujienoje nepranešama, ką W. Alleno filme vaidins B. Willisas, tačiau gali būti, kad jis bus pasirinktas pagrindiniam vaidmeniui.

Tuo tarpu ilgą laiką dėl prastos vaidybos kritikuota K. Stewart šiuo metu išgyvena savo aukso amžių. Atsiribojusią nuo „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) filmų aktorę dabar galima pamatyti ne vienoje draminėje juostoje, o suvaidinusi filme „Zils Marijos debesys“ (pranc. „Sils Maria“) ji netgi laimėjo Cezarį – svarbiausią prancūzų kino apdovanojimą – už geriausią antro plano vaidmenį.

J. Eisenbergas šioje kompanijoje irgi turi kuo pasigirti – išgarsėjęs savo vaidmeniu filme „Socialinis tinklalapis“ (angl. „The Social Network“), kuriame įkūnijo „Facebook“ įkūrėją Marką Zuckerbergą, vėliau jis įsimintinai pasirodė ne viename filme, tarp kurių buvo ir to paties W. Alleno „Į Romą su meile“ (angl. „To Rome with Love“) bei didžiulio populiarumo susilaukę „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“). Pastaruoju metu kino gerbėjai į jį dėmesį atkreipė tuomet, kai buvo paskelbta, kad „DC Comics“ filmų visatoje jis įkūnys legendinį blogietį Leksą Liuterį.

Kaip visada, W. Allenas ir jo atstovai galimo šių aktorių pasirodymo naujajame režisieriaus filme nekomentavo ir neatskleidė jokių detalių apie patį projektą. Spėjama tik tiek, kad filmas pasirodys dar šiais metais.

W. Alleno produktyvumas kino gerbėjų neturėtų stebinti, nes pastaruoju metu jis neretai per metus sukuria net po du filmus. Šie metai neturėtų būti išimtis – liepos 24-ąją pasirodys naujausia W. Alleno juosta „Iracionalusis žmogus“ (angl. „Irrational Man“), kuriame vaidins Emma Stone ir Joaquinas Phoenixas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles