Naujasis „Betmenas“ gali neišvysti dienos šviesos

Naujasis „Betmenas“ gali neišvysti dienos šviesos

Pamažu pradėjo lįsti žinios, kad naujasis Beno Afflecko projektas, solinis filmas apie vieną žinomiausių „DC“ komiksų superherojų Betmeną, gali ir nepasirodyti. Gana gerai „Betmene prieš Supermeną: Teisingumo aušroje“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pristatytas veikėjas sukėlė didelį susidomėjimą. Ypač po to, kai buvo paskelbta, jog filmą režisuos pats B. Affleckas. Tačiau dabar pradėta kalbėti, kad filmas gali taip ir nepasirodyti.

Apie tai prakalbo pats Benas Affleckas, duodamas interviu dienraščiui ir portalui „The Guardian“. „Kol kas sunku pasakyti, dar neturime nieko. Nėra nei scenarijaus, nei kažko kito. Jei viskas nesusiklostys taip, kaip man atrodo tinkama, aš šio filmo nekursiu“, – teigė aktorius ir režisierius.

Šis pareiškimas kaip ir patvirtino anksčiau B. Afflecko pasakytą dalyką, kad jis nesiims filmo, kol scenarijus jam neatrodys tobulas. Kad jau jis sako tokius pareiškimus, reiškia studija „Warner Bros.“ kaip ir išmetė B. Afflecko ir Geoffo Johnso bendrai parašytą priminį variantą. Gali būti, kad studija kreipėsi jau į kitą scenaristą ir lauks naujo istorijos dėstymo.

Kol kas vis dar teigiama, kad „Betmeno“ filmas pasirodys 2018 metais. Bent jau tada yra numatyta jo pasirodymo data. Tiesa, ji nėra įvardinta absoliučiai tiksliai. Yra dvi datos be konkrečių pavadinimų ir viena jų – 2018 spalio 5 d., o kita – 2019 lapkričio 1 diena. Tad teoriškai, net jei pagal kūrimo procesą „Betmenas“ nepapuls į 2018-uosius, laiko jam dar bus, daugiau nei metai. Taigi, vilties dar nereiktų prarasti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles