Anot Sylvesterio Stallonės, „Visa griaunantis“ sulauks tęsinio

Anot Sylvesterio Stallonės, „Visa griaunantis“ sulauks tęsinio

Žinoma, Sylvesterį Stallonę labiausiai išgarsino Rembo ir Rokio vaidmenys, tačiau ne mažesnę dalį jo filmografijoje užima įvairūs veiksmo filmai. Dalyvaudamas klausimų-atsakymų (Q&A) sesijoje „Instagram“ socialiniame tinkle aktorius atskleidė, kad studija „Warner Bros.“ Jau ruošia Marco Brambillos kultinio filmo „Visa griaunantis“ (angl. „Demolition Man“) tęsinį. Mokslinės fantastikos veiksmo trileris „Visa griaunantis“ kino teatruose pasirodė 1993 m. Jo veiksmas plėtojasi 2032 m. fikciniame JAV mieste San Andžele, kuriame neegzistuoja joks smurtas. Tačiau pavojingas praeities nusikaltėlis Saimonas Fyniksas (akt. Wesley Snipes), nuteistas ilgiems metams užšaldymo ir perauklėjimo, neaiškiomis aplinkybėmis ištrūksta į laisvę ir ima sėti baimę bei terorą. Vienintelis, galintis jį sustabdyti – toks pat „senovinis“ policininkas Džonas Spartanas (akt. Sylvester Stallone), vadinamas „Visa griaunančiu“ ir nuteistas 30 metų užšaldymo ir perauklėjimo dėl netyčinio nužudymo.

„Manau, tai vyksta. Šiuo metu dirbame prie to kartu su „Warner Brothers“ ir tai atrodo fantastiškai. Taigi, netrukus tai turėtų pasirodyti. Tai įvyks“, kalbėjo S. Stallone. 73-erių metų aktorius daugiau nieko neatskleidė nei apie būsimo filmo siužetą, nei apie galimą režisierių, kuriam neabejotinai teks nelengva užduotis sukurti vieno ryškiausių ir tipiškiausių dešimtojo dešimtmečio filmų tęsinį. Apie aktorius taip pat nieko daugiau nežinoma. Ar Sandra Bullock sugrįš vaidinti leitenantę Leniną Haksli? Kas perims estafetę iš Wesley Snipeso ir taps pagrindiniu Visa griaunančio priešininku? Tai paaiškės per artimiausius mėnesius.

Belieka palinkėti, kad tęsinys finansiškai bus toks pat sėkmingas kaip ir pirmtakas, kuris su 45 mln. JAV dolerių biudžetu, visame pasaulyje iš bilietų pardavimų surinkęs net 159 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles