Taika Waititi režisuos „Žvaigždžių karų“ filmą

Taika Waititi režisuos „Žvaigždžių karų“ filmą

Šiandien ne šiaip kokia diena. Gegužės 4-oji yra oficiali „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) diena. Kodėl būtent ketvirta? Nes tada tinka garsusioji epopėjos frazė: „May the Fourth be with you“. Žinoma, visas šis reikalas prasidėjo kaip fanų juokelis, kurį prigriebė „LucasFilms“ bei „Disney“ studijos ir pavertė „Žvaigždžių karų“ dieną oficialia. Šiais metais jie pasinaudojo šia diena, kad pažertų naujienų apie naujus tolimos galaktikos istorijos papildymus.

„Disney“ patvirtino prieš kelis mėnesius pasklidusius gandus – Taika Waititi oficialiai režisuos „Žvaigždžių karų“ filmą. Režisierius jau turėjo patirties šioje visatoje su serialu „Mandalorietis“ (angl. „The Mandalorian“), kur vieną epizodą jis ne tik režisavo, bet ir vaidino droidą IG-11. Ar tai bus naujos trilogijos dalis, ar atskira istorija, kol kas nėra žinoma, bet atsižvelgiant į tai, kad T. Waititi dar kuria savo futbolo komediją bei ketvirtąjį Toro filmą, „Žvaigždžių karų“ projektas tikriausiai nėra pirmas jo sąraše.

Taip pat, kadangi „Mandalorietis“ sulaukė sėkmės ir populiarumo, paskelbta, kad bus kuriamas naujas „Žvaigždžių karų“ serialas, kuris irgi keliaus į „Disney+“. Už jį  bus atsakinga Leslye Headland, kurios repertuare yra „Netflix“ serialas „Matrioška“ (angl. „Russian Doll“). Daugiau detalių apie papildomą „Žvaigždžių karų“ projektą nėra atskleista, išskyrus tai, kad pagrindinė veikėja bus moteris.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles