Tomas Cruise’as bei Elonas Muskas planuoja kurti filmą kosmose

Tomas Cruise’as bei Elonas Muskas planuoja kurti filmą kosmose

„Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission Impossible“) fanai mėgsta spėlioti, kokių pavojingesnių kaskadinių triukų Tomas Cruise’as sumąstys kitam filmui. Aktorius jau lipo ant aukščiausio pasaulio dangoraižio, laikėsi už kylančio lėktuvo bei šokinėjo tarp pastatų stogų. Šis triukas vienu momentu nepavyko – po prasto šuolio aktorius išsinarino kulkšnį ir buvo priverstas stabdyti filmavimus septyniems mėnesiams, o nepavykusį šuolį galima pamatyti „Neįmanomoje misijoje: Atpildo diena“ (angl. „Mission Impossible: Fallout“). Kaip dar galima perspjauti šiuos beprotiškus ir mirtinus triukus? T. Cruise’as nusprendžia keliauti į kosmosą.

Dar vakar pasklidusius gandus patvirtino NASA direktorius, teigdamas, kad T. Cruise’as bendradarbiauja su astronautikos projekto SpaceX vadovu Elonu Musku, kad susuktų pirmą filmą, kuris bus visiškai filmuojamas kosmose. NASA vadovas tikisi šiuo sprendimu įkvėpti naują būsimų inžinierių bei mokslininkų kartą bei praverti kosmines stotis komercinėms paslaugoms, kad skatintų populiarumą. Naujasis projektas planuojamas filmuoti E. Musko kosminiame laive.

Tuo tarpu T. Cruise’as yra žinomas kaip Holivudo aktorius, pats atliekantis kaskadinius triukus ir vis keliantis pavojingumo kartelę. Būtent tuo yra pagrįsti „Neįmanomos misijos“ filmai. Ir jei kažkas iš tikrųjų imtųsi absurdiškos idėjos susukti pirmą filmą kosmose, T. Cruise’as tikrai būtų tas žmogus. Šiuo metu aktorius bei E. Muskas projektą tik aptarinėja, jis nėra priskirtas jokiai studijai ir žinoma, kad tai nebus „Neįmanomos misijos“ filmų serijos dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles