Bus keli „Prometėjo“ tęsiniai

Bus keli „Prometėjo“ tęsiniai

Spaudai pristatydamas savo naujausią filmą „Marsietis“ (angl. „The Martian“) britų režisierius Ridley‘is Scottas pats neseniai pranešė, kad jo naujausias, kurio filmavimo darbus numatoma pradėti kitų metų pradžioje, bus jo 2012 m. sukurto fantastinio nuotykių filmo „Prometėjas‘ (angl. „Prometheus“) tęsinys. Interviu Vokietijos kino internetiniam puslapio FilmFutter R. Scottas papasakojo, kad gali būti, jog dienos šviesą išvys, ne vienas, o net trys „Prometėjo“ tęsiniai.

„Taip, „Prometėjas“ tiesiogiai susijęs su „Svetimu“ (angl. „Alien“), bet tai nebus kita jo dalis. Po šio filmo bus kuriamas dar mažiausiai vienas, o gal net dar du, kol galiausiai grįšime prie „Svetimo“ filmų serijos. Pagrindinis tikslas – paaiškinti „Svetimo“ seriją bei atsakyti į visus klausimus apie tai, kaip ir kodėl ši serija buvo sukurta. Apie „Svetimą“ aš visada galvojau kaip apie tam tikros rūšies bakteriologinį ginklą. Visada maniau, kad tas erdvėlaivis nuo pat pradžių buvo karinis laivas, gabenantis šiuos biomechaninius padarus, skirtus viską sunaikinti“, pasakojo režisierius.

Juosta „Prometėjas 2“ (angl. „Prometheus 2“) bus pradėta filmuoti vasario mėnesį, kai prieš kameras stos vokiečių ir airių kilmės aktorius Michaelis Fassbenderis bei švedė Noomi Rapace.

Jei planuojami gausūs „Prometėjo“ tęsiniai bus kuriami, tada taps tikrai įdomu pamatyti, kaip kino studija „20th Century Fox“ toliau dėlios pagrindinę „Svetimo“ seriją. Buvo planuojama, kad penktąją „Svetimo“ dalį (angl. „Alien 5“) kurs Neillas Blomkampas, tačiau neseniai nutarta, kad antrosios „Prometėjo“ dalies kūrimas gali trukdyti šiam projektui.

Naujausias R. Scotto darbas „Marsietis“ kino teatrus pasieks jau spalio 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles