Pasirodė pirmasis filmo „Detektyvas Pikaču“ anonsas

Pasirodė pirmasis filmo „Detektyvas Pikaču“ anonsas

Pasirodžius pirmiesiems pranešimams apie pirmąjį „realaus pasaulio“ Pokemonų filmą, daugelio reakcija buvo neigiama ar bent sumišusi. Po ką tik išleisto filmo anonso tikėtina, kad nuomonės pradės keistis. Panašu, kad studija nusprendė pasinaudoti Ryanu Reynoldsu kaip pagrindiniu filmo varikliu ir leisti jam veikti pagal savo taisykles.

Filme matysime pasaulį, kuriame Pokemonai yra tikri ir gyvena šalia žmonių. Kai Timo (aktorius Justice Smith), vaikystėje norėjusio tapti Pokemonų gaudytoju, tėtis paslaptingai dingsta, jo gyvenime atsiranda visiems puikiai pažįstamas Pikaču, tačiau štai kur filmo kabliukas: vietoje tipinio „pika pika“, vienintelis Timas girdi tai, ką Pikaču šneka iš tiesų. Ryano Reynoldso įgarsinamas Pokemonas šiek tiek primena PG-13 versijos Deadpool su mažiau meta humoro ir nors istorija neatrodo kaip originalumo viršūnė, šis personažas turi potencialo ištempti filmą į žiūrimą.

Pirmajame anonse matomi ir kiti garsūs Pokemonai nuo Jigglypuff ir Charizardo iki Psyduck bei Mr. Mime. Tiesa, visi jie gauruoti ir hiperrealistiški. Visą filmo, kuris paremtas to paties pavadinimo žaidimu, anonsą pamatyti galite čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles