„Geležinis žmogus 4“ bus be Roberto Downey‘io jaunesniojo

„Geležinis žmogus 4“ bus be Roberto Downey‘io jaunesniojo

Aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis neplanuoja filmuotis ketvirtame soliniame „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron Man 4“) filme. Apie tai duodamas interviu leidiniui „USA Today“ pranešė pats aktorius.

„Aš nemanau, kad tai įvyks. Dabar mes turime „Kapitoną Ameriką: Pilietinį karą“, kurį aš priimu kaip savo mažąjį „Geležinį žmogų 4“. O vėliau viskas atsistos į savo vietas kai su trenksmu sugrįš „Keršytojai“. Tad kol kas viskas atrodo taip, jeigu niekas nepasikeis“, – pasakė aktorius.

Pagal kontraktą su studija „Marvel“ aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis turėjo nusifilmuoti trijuose „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) filmuose, tačiau, kai jis pasirašinėjo sutartį tada dar nebuvo kalbos apie tai, kad finalinė dalis bus suskelta į du filmus. Todėl net ir dabar nežinoma, ar aktorius pasirodys finalinėje filmo „Keršytojai: Begalybės karas. 2 dalis“ (angl. „Avengers: Infinity War. Part 2“) dalyje.

Pasirodydamas studijos „Marvel“ projektuose aktorius tapo vienu iš labiausiai apmokamų aktorių Holivudo istorijoje. Jo honorarai siekia po 50 milijonus dolerių už kiekvieną filmą. Taip pat aktorius gauna papildomų pinigų iš galutinių juostų pajamų.

Artimiausiu metu R. Downey‘is jaunesnysis pasirodys Geležinio žmogaus amplua jau gegužės 6 dieną, kai į kino ekranus atkeliaus „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles