Jamie Lee Curtis sugrįš į antrąjį „Siaubo karalienių“ sezoną

Jamie Lee Curtis sugrįš į antrąjį „Siaubo karalienių“ sezoną

Praėjusiais metais startavęs naujausias režisierių Iano Brennano, Brado Falchuko ir Ryano Murphy kūrinys „Siaubo karalienės“ (angl. „Scream Queens“) jau netrukus po savo debiuto susilaukė gausybės teigiamų įvertinimų iš įvairių pasaulio žiūrovų. Sėkmingai finišavęs ir suteikęs galimybę vienai pagrindinių serialo aktorių Jamie Lee Curtis būti nominuotai Auksiniam Gaubliui, serialas į antrąjį sezoną prisiviliojo visas praėjusių metų žvaigždes.

Pačio serialo tema ganėtinai paprasta. Pirmajame sezone žiūrovai galėjo išvysti, kaip Amerikoje egzistuojančioje koledžų grupėje netikėtai atsiranda serijinis žudikas, kuris su režisierių pagalba itin stilistiškai ir išvaizdžiai vieną po kito žudo studentus. Ir visgi, vietovės prasme režisierius Ryanas Murphy jau ne pirmą sykį savo serialus išskirsto sezonais. Tai daręs su „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“), režisierius tą pačią stilistiką pritaikė ir su „Siaubo karalienėmis“.

Pati J. Lee Curtis teigia, kad per tuos nepilnus laisvus metus jos herojė išgyveno ganėtinai sunkų periodą: „Žinote, dekanė Munsch per savo karjerą švietimo sistemoje išmoko labai daug. Ir visgi, ji nusprendė pakeisti specialybę ir pernešti visą savo patirtį į sveikatos priežiūros sferą. Ji pati įsigijo ligoninę bei pasikvietė į pagalbą pirmojo sezono žvaigždę Zayday Williams (akt. Keke Palmer), kuri visai netrukus užbaigs medicinos studijas. Tuo tarpu kitos merginos irgi nusprendė siekti karjeros medicinoje. Žinoma, garsiai kolkas dar negaliu to minėti, bet visos jaunosios merginos įkūnys medicinos studentes, o seriale pasirodys ir trys vaikinai, dėl kurių šios eis iš proto“.

Pasak vieno režisierių Brado Falchuko, antrojo sezono ligoninės tematika buvo pasirinkta neatsitiktinai: „Mes mėgstame siaubo tematiką, todėl labai svarstėme, koks turėtų būti sekantis mūsų žingsnis. Dar pirmojo sezono metu jautėme, kad jeigu viskas pasiseks, antrojo metu mes tikrai nusikelsime į ligoninę. Visai kaip filmuose „Penktadienis 13-oji“ (angl. „Friday the 13th“) ir „Helovynas“ (angl. „Halloween“) – taip ir mūsų kūrinys yra pilnai tęstinas su tais pačiais serialo herojais. Taip taip, antroji „Helovyno“ dalis irgi vyko ligoninėje“.

Šiais metais naujausiose serialo serijose gerbėjai ir vėl galės išvysti daugumą išgyvenusių pirmojo sezono žvaigždžių. Pirmiausia, į serialą grįš Auksiniam Gaubliui nominuota Jamie Lee Curtis, serialo „Choras“ (angl. „Glee“) žvaigždė Lea Michele, Emma Roberts, Niecy Nash, Keke Palmer, Abigail Breslin ir Billie Lourd. Šiuo metu Holivude sklando gandai, kad prie antrojo sezono prisijungs ir šiuolaikinės jaunosios muzikinės žvaigždės, tokios kaip vienas grupės „One Direction“ narių Harry Styles’as ir Justinas Bieberis.

Skelbiama, kad antrasis sezonas bus pradėtas filmuoti šią vasarą, tuo tarpu televizijoje turėtų pasirodyti rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles