„Venomo“ tęsinyje – naujas priešas bei ateities planai

„Venomo“ tęsinyje – naujas priešas bei ateities planai

Pasibaigus ginčams dėl Žmogaus-voro teisių, „Sony“ dėmesį vėl sutelkia prie kitais metais pasirodysiančio „Venomo“ (angl. „Venom“) tęsinio, į kurį sugrįš Tomas Hardy, o į režisieriaus kėdę sės Andy Serkis. Taip pat žinoma, kad pagrindinis blogiukas bus pirmojo filmo pabaigoje parodytas aktoriaus Woody Harrelsono veikėjas Karnažas, tačiau nauja informacija atskleidė, kad jis bus ne vienas. Prie blogosios pusės prisijungs ir dar viena piktadarė vardu Šryk (angl. Shriek).

Komiksų skaitytojams šios veikėjos pristatymas neturėtų būti staigmena. Originaliai, Šryk yra Karnažo mergina, kuri po sunkios traumos įgavo sugebėjimus manipuliuoti garsu. Logiška, kad šie du sujungs jėgas prieš T. Hardy’io Venomą. Kas ją vaidins, filmo kūrėjai dar neatskleidė, tačiau užsiminė, kad šiam vaidmeniui ieško mažiau žinomos aktorės.

Tuo tarpu pirmojo filmo režisierius Rubenas Fleischeris, kuris šiuo metu reklamuoja savo naują kūrinį „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland: Double Tap“), taip pat pasidalijo nuotrupomis apie „Venomo“ serijos ateitį. Nepaisant to, kad aktoriaus Tomo Hollando Žmogus-voras su dar keliais filmais svečiuosis pas „Marvel“, režisierius yra užtikrintas, kad jis vis tiek susidurs ir su T. Hardy’io Venomu. Pasak jo, ši kova nuo pat pradžių buvo jų tikslas ir antrasis filmas užsiims šio konflikto pastatymu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles