Timo Burtono atstovai paneigė gandus apie „Vabalų sulčių“ tęsinį

Timo Burtono atstovai paneigė gandus apie „Vabalų sulčių“ tęsinį

Panašu, kad jau ilgą laiką sklandę gandai apie „Vabalų sulčių“ (angl. „Beetlejuice“) tęsinį taip ir liks tik gandais – pranešama, kad žinia apie prasidėjusį filmavimą buvusi netikra.

Timo Burtono atstovas žiniasklaidai paaiškino, kad kalbos apie režisierių ir „Vabalų sultys“ buvo sufabrikuotos, o joks „Vabalų sulčių“ tęsinys nėra kuriamas. Vietoj to T. Burtonas, kaip ir buvo skelbta anksčiau, dirba su jau gana greitai pasirodysiančiais projektais: fantastiniu nuotykių filmu „Keistų vaikų namas“ (angl. „Miss Peregrine‘s Home For Pecular Chidren“) ir „Disney“ vaidybinio filmo „Dumbo“.

Žinoma, ši naujiena kai kuriems 1988 m. originalaus filmo fanams bus tarsi smūgis žemiau juostos. Turėtų būti itin keista sužinoti, kad tęsinys net nepradėtas kurti, juolab kad ne taip ir seniai tiek režisierius, tiek originaliame filme vaidinę aktoriai Michaelas Keatonas ir Winona Ryder viešai kalbėjo apie tai, kad būtų įdomu nupūsti dulkes nuo „Vabalų sulčių“ ir sugrąžinti filmą naujam gyvenimui.

Dar 2014 m. kovą M. Keatonas pareiškė, kad „yra labiau nei susidomėjęs“ vėl suvienyti savo ir Butrono jėgas naujajame tęsinyje, atskleisdamas: „tai yra vienintelis dalykas, ką aš daryčiau antrą kartą – tai būtų būtent tai“. Kiek vėliau, 2015 m. rugpjūtį W. Ryder JAV pokalbių šou patvirtino, kad ji taip pat pakviesta prisijungti prie komandos.

Kaip ten yra iš tikrųjų parodys laikas. Tačiau kol kas po oficialaus pranešimo, panašu, kad šio filmo gerbėjams tęsinio teks palaukti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles