Kino teatrų savininkai nepritaria naminėms kino premjeroms

Kino teatrų savininkai nepritaria naminėms kino premjeroms

Didžiausi kino teatrų tinklai Šiaurės Amerikoje nepritars idėjai daryti filmų premjeras namie tą pačią dieną, kai jie pasirodys kino teatruose. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“ remiantis „Alamo Drafthouse Cinema“, „Cinemark“ ir „Regal Entertainment“ atstovų pareiškimais.

„Manau, kad tai labai bloga idėja, kuri yra mums nepriimtina ir labai abejoju, kad ir kino studijoms ji bus priimtina. Bent jau sprendžiant iš kainyno, kuris buvo pasiūlytas mums. Tai labai sausa idėja“, – pasisakė „Alamo Drarfthouse“ atstovas.

Priminsime, jog pasiūlyta „Screening Room“ idėja buvo paremta tuo, jog žiūrovai savo namuose po specialaus, 150 dolerių kainuojančio modemo įsigijimo, galėtų išsinuomoti iš kino teatrų 48 valandoms bet kokį filmą, kurio kaina būtų 50 dolerių. Dalis tų pinigų keliautų studijoms, kita dalis kino teatrams.

Dalis žinomų Holivudo kino kūrėjų, tokių kaip Stevenas Spielbergas, Peteris Jacksonas ir J.J. Abramsas palaikė šią iniciatyvą. Tačiau nežinia, ar žiūrovai ją palaikytų, nes visgi 50 dolerių kainą už filmą yra galėtinai didelė net Amerikoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles