Pirmajame „Žmogaus voro: grįžimo namo“ anonse – skriejantis Pyteris Parkeris

Jau net sunku pasakyti, ar žmonės laukia naujų filmų apie vieną populiariausių „Marvel“ komiksų veikėjų, bet jie vis atsiranda. Tačiau šįkart situacija kiek kitokia ir po nelabai jau ilgo laukimo gauname pirmąjį „Žmogus voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-man: Homecoming“) anonsą.

Kadangi veikėjas galiausiai perėjo į „Marvel“ rankas ir studija „Sony“ juo užsiima minimaliai, galime tik pasidžiaugti, kad Žmogus-voras galiausiai susijungia su visa Marvel filmų visata. Čia jau turime ir užuominų į Tonį Starką, daug smagiau atrodančio veiksmo ir dar geresnio humoro. O ir naujasis Pyteris Parkeris atrodo gerokai geriau. Žinoma, trumpas veikėjo pristatymas „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“) prie šio gero įspūdžio prisideda dar labiau.

Kaip buvo skelbiama iki šiol, naujasis Žmogus-voras bus gerokai kitoks, nei esame jį pratę matyti. Na, sąlyginai. Filme jau neturėtų būti dėdės Beno mirties (pliusas!), o ir pats Pyteris Parkeris yra gerokai jaunesnis, nei ankstesni. Taip pat, šis Pyteris Parkeris dar lankys mokyklą, tad nežinai, kaip čia viskas atrodys. Aišku tik viena, kad jis bus gerokai paprastesnis vaikis, gyvenantis su teta nedideliame Niujorko butuke, tad jam slėpti savo alter ego bus dar sudėtingiau.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Tomas Hollandas, ir įkūnysiantis Žmogų-vorą.  Tetą Mei suvaidins Marisa Tomei. Juostoje taip pat pasirodys Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Jonas Favreau, Michaelas Keatonas, Donaldas Gloveris, Martinas Starras ir kiti.

„Žmogus-voras: grįžimas namo“ į kinus atkeliaus kitų metų liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles