Beždžionės kyla į žūtbūtinę kovą su žmonėmis pirmajame „Beždžionių planetos karo“ anonse

Pirmuosiuose dviejuose „Beždžionių planetos“ (angl. „Planet of the Apes“) filmuose beždžionės po truputį judėjo link aukštesnio intelekto ir pasaulio užkariavimo. Trečiojoje franšizės dalyje, panašu, jos stos į kovą, kuriai ruošėsi itin ilgai.

Iš penktadienį pasirodžiusio pirmojo „Beždžionių planetos karo“ (angl. „War for the Planet of the Apes“) anonso akivaizdu, kad pavadinimas žiūrovų neapgaus – filme išties bus pasakojama apie beždžionių ir žmonių karą. Trumpoje ištraukoje yra gausu karinių vaizdinių ir tuo pačiu žiūrovams primenama istorija apie tai, kaip beždžionių lyderis Cezaris siekė taikos su žmonėmis.

Anonse taip pat pasirodo ir pagrindinį filmo antagonistą (žiūrint iš beždžionių pusės) įkūnysiantis Woody Harrelsonas. Jis vaidins žiaurų pulkininką, trokštantį Cezario mirties.

Kaip ir ankstesniuose franšizės filmuose, Cezarį kompiuterinės technikos pagalba įkūnija Andy Serkis, išgarsėjęs dėl Golumo vaidmens „Žiedų valdovo“ trilogijoje ir režisuojantis 2018 metais pasirodysiantį „Džiunglių knygos“ (angl. „The Jungle Book“) filmą.

Pirmieji du naujosios „Beždžionių planetos“ franšizės, kuri yra paremta originaliąja 1968 metais pasirodžiusia juosta, filmai – „Beždžionių planetos sukilimas“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“) ir „Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) – susilaukė daugybės pagyrų iš kritikų ir žiūrovų bei visame pasaulyje uždirbo beveik 1.4 mlrd. dolerių.

„Beždžionių planetos karas“ kino teatruose pasirodys 2017 m. liepos 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles