Pagaliau aiškus tikslus aštuntos „Greitų ir įsiutusių“ dalies pavadinimas

Septinta „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) dalis kino ekranuose pasirodė prieš metus. Ir nors dėl žūties filmavimo neužbaigė vienas pagrindinių serialo aktorių, Paulas Walkeris, finansinė septintos dalies sėkmė privertė kūrėjus emocijas nustumti į šoną ir pradėti sekančių dalių kūrimą.

Pirma serijos dalis vadinosi tiesiog „The Fast and the Furious“, tuo tarpu antroji – „2 Fast 2 Furious“. Būtų galima žvelgti į kitas dalis, bet svarbesnė informacija šiuo metu yra ta, jog pagaliau paaiškėjo, kaip vadinsis kitais metais pasirodysianti aštunta serijos dalis. Juostos kūrėjai nusprendė šiek tiek pakeisti užsistovėjusius vėjus ir pavadinti juostą kiek dramatiškiau – „The Fate of the Furious“.

Oficialioje Twitter paskyroje filmo kūrėjai atskleidė ne tik naująjį oficialų juostos pavadinimą, tačiau ir žinią, jog pirmasis aštuntos dalies anonsas pasirodys jau šį sekmadienį. Kartu su tuo, kūrėjai taip pat pristatė ir trumpą įžanginį anonsą į sekmadienį pasirodysiantį normalų anonsą.

Galima tik spėlioti, ką gali reikšti toks juostos pavadinimas. Tai gali būti atsisveikinimas su mylimais herojais, ar tiesiog išsiaiškintais jų gyvenimo vingiais. Į visus šiuos klausimus atsakymai atkeliaus jau 2017-ų metų balandžio 14-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles