„Greiti ir įsiutę 8“ veiksmas gali persikelti į Rusiją

„Greiti ir įsiutę 8“ veiksmas gali persikelti į Rusiją

Filmo „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fast and Furious 8“) filmavimo darbai gali praeiti Kuboje ir Rusijoje. Apie tai, remdamasis savo šaltiniais, skelbia portalas „The Hollywood Reporter“. Derybos dėl juostos filmavimo proceso Kuboje tarp JAV ir Kubos šalių jau eina link pabaigos ir greitai bus pradėtos derybos su Rusija, kurioje šios veiksmo filmų serijos prodiuseriai jau prieš keletą metų norėjo padirbėti.

Jeigu visos derybos bus sėkmingos, tai „Greiti ir įsiutę 8“ taps pirmuoju filmu per penkiasdešimt metų, kuris buvo nufilmuotas Kuboje. 2014 metais JAV prezidentas Barakas Obama nurodė atstatyti buvusius diplomatinius santykius su šia salos valstybe ir panaikinti draudimus susijusius su JAV piliečių įvažiavimu į Kubą ir jų veikla toje šalyje.

„Greitų ir įsiutusių 8“ filmavimo grafikas suplanuotas ir juostos kūrimo darbai turi būti pradėti jau šių metų balandžio mėnesį. Tarp galimų vietovių, be Rusijos ir Kubos, įvardijama Islandija, kurioje paskutiniais metais vis dažniau apsilanko Holivudo kino kūrėjai.

Septintoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis 2015 metais parodė, jog projektas yra įdomus masiniam žiūrovui. Tą įrodo 1,5 mlrd. dolerių uždarbis visame pasaulyje. Kūrėjai tikisi, jog ir aštunta serijos dalis galės pasiekti tokias pat aukštumas.

Būsimame filme turi sugrįžti visa komanda kartu su Vinu Dieseliu, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Ludacrisu, Elza Pataki, Kurtu Russelu, Jasonu Stathamu ir kt. Kas liečia velionio Paulo Walkerio suvaidintą personažą, kol kas neaišku.

„Greiti ir įsiutę 8“ viso pasaulio kino teatrus pasieks 2017 metų balandžio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles