Į „Krydo: gimęs kovoti“ tęsinį gali sugrįžti Dolphas Lundgrenas

Į „Krydo: gimęs kovoti“ tęsinį gali sugrįžti Dolphas Lundgrenas

Kalbos apie filmo „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) tęsinį prasidėjo dar 2015 m. lapkritį, kuomet juosta pasirodė kino teatruose. Sylvesteris Stallone socialiniame tinkle „Instagram“ neseniai pasidalino keliomis nuotraukomis iš „Rokio 4“ (angl. „Rocky IV“) užkulisių, kuriose vaizduojamas aktorius kartu su Dolphu Lundgrenu, filme vaidinusiu rusų boksininką Ivaną Drago, bei Carlu Weathersu, vaidinusiu Apollo Creedą – Michael B. Jordano vaidinamo Adonio Creedo tėvą. Nors pastaruoju metu apie „Krydo“ tęsinį kalbama mažai, galbūt S. Stallone užsimena apie Ivano Drago sugrįžimą kovai su Adoniu Creedu. Greta nuotraukos, kurioje vaizduojami akis į akį susirėmę Ivanas Drago ir Adonis Creedas, S. Stallone rašo:

„Galimybė jums pasinaudoti savo vaizduote… Istorija, viena ar kita forma, visada pasikartoja, tiesiog reikia būti tam pasiruošus!“

Kitoje nuotraukoje S. Stallone užsimena apie gandus, prasidėjusius dar 2016 m. sausį, jog „Krydo“ antrojoje dalyje istorija sugrįš į praeitį, sugražindama aktorių Carlą Weathersą ir jo vaidinamą veikėją Apollo Creedą. Nors tai niekada nebuvo oficialiai patvirtinta, S. Stallone pareiškė, jog jam teko režisuoti geriausius visų laikų kino boksininkus – Creedą ir Drago, pridedant užuominą „Gal laikas pabandyti dar kartą?“.

Grįžtant į 2016 m. vasarį, S. Stallone užsiminė, jog nežino, kokia ilga gali būti Rockio Balboa istorija. Visada buvo galvota, jog 2007 m. „Rokis Balboa“ (angl. „Rocky Balboa“) bus paskutinis serijos filmas, kol jaunasis režisierius Ryanas Coogleris sugrąžino Rockį kaip jaunojo Creedo trenerį.

Nepaisant visų abejonių ir spėlionių, nėra oficialiai patvirtinta, ar „Krydas: gimęs kovoti“ turės tęsinį, tačiau, jeigu D. Lundgrenas sugrįš, tai neabejotinai pridės filmui papildomo įdomumo. Žemiau pateiktos nuorodos, vedančios į Sylvesterio Stallone pasidalintas nuotraukas „Instagram“.

www.instagram.com/p/BWEa6DRjrBN/

www.instagram.com/p/BV7rWADDKSB/

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles