Johnny‘is Deppas gali nevaidinti „Karibų piratų“ perdirbinyje

Johnny‘is Deppas gali nevaidinti „Karibų piratų“ perdirbinyje

Praėjusią savaitę rašėme apie tai, kad „Disney“ svarsto apie filmo „Karibų piratai“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) perkūrimą ir detalių apie tai, kokia kryptimi pasisuks filmas, ar kokie veikėjai liks, pateikta nebuvo. Tačiau dabar paaiškėjo, kad naujieji „Karibų piratai“ neturės labai svarbaus ingrediento. Originalių „Karibų piratų“ scenarijaus autorius Stuartas Beattie‘is, esą, užsiminė, kad aktorius Johnny‘is Deppas nebus įtrauktas į „Karibų piratų“ perdirbinį.

Viename interviu naujienų portalui „The Daily Mail“, scenaristas S. Beattie‘is nei patvirtina, nei paneigia, kad J. Deppas darbuosis ties „Karibų piratų“ istorijos perkūrimu kaip Džekas Sperou, bet panašu, kad šio aktoriaus darbas ties „Karibų piratais“ baigiasi. „Aš manau, kad jis turėjo tikrai nuostabų laikotarpį. Akivaizdu, kad tai jis pats sukūrė personažą, kuris tapo vienu populiariausių filmų veikėjų visame pasaulyje,“ – paklaustas, ar J. Deppo kelionė su „Karibų piratų“ istorija baigėsi, komentavo S. Beattie‘is. Scenaristas taip pat teigė, kad jis džiaugiasi, jog visa „Karibų piratų“ istorija išėjo labai sėkminga, kaip ir J. Deppo karjera, pabrėždamas, kad Džeko Sperou vaidmuo yra vienas žymiausių, dėl kurių J. Deppas ir yra žinomas.

Tad darosi vis aiškiau, kad „Karibų piratai“ bus perkurti į kažką labai naujo, nei jau pripratome matyti. Šiuo metu kino studija tariasi su filmo „Deadpool“ scenarijaus autoriais Rhettu Reese‘u ir Paulu Wernicku, kurie turėtų imtis naujojo projekto. Kadangi jau nuo pat pradžių buvo svarstoma, ar tik šis perkūrimas netaps visiškai nauju projektu, socialiniuose tinkluose virė nemažai diskusijų dėl to, ar aktorius J. Deppas dirbs ties nauju projektu. „Disney“ studija neseniai atleido „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) režisierių Jamesą Gunną dėl jo prieštaringai vertintų „Twitter“ pranešimų, todėl visai nestebina ir tai, kad dabar „Disney“ atsisako ir J. Deppo paslaugų, dėl pastaruoju metu keistoko jo elgesio.

Paskutiniu metu aktoriui nelabai sekasi pasirodyti pozityviose naujienose, kadangi jo įsitraukimas į būsimą juostą „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės“ (angl. „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“) sukėlė nemažai pasipriešinimo visuomenėje, dėl įtarimų smurto naudojimu prieš savo buvusią sutuoktinę Amber Heard. Taip pat paskutiniu metu J. Deppas dalijo keistus interviu, kuriuose kalba apie filmo „Titanikas“ (angl. „Titanic“) perkūrimą tiesiog vonioje.

S. Beattie‘is taip pat tiki, kad J. Deppas dar ilgai liks Kapitonu Džeku Sperou daugybei fanų ir tęs savo labdaringą veiklą, lankydamas vaikų ligonines būtent Džeko Sperou amplua. Prieš „Karibų piratų“ istoriją, aktorius buvo žinomas kaip didelė kino filmų žvaigždė, tačiau jo įkūnytas Džekas Sperou atnešė jam didžiulę sėkmę ir milžinišką sumą pinigų, kurią, panašu, aktorius jau išleido. Tad dabar telieka su smalsumu stebėti, kaip toliau pasisuks šio visų mylimo aktoriaus karjera.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles