Naujų „Pašėlusio Makso“ filmų teks palūkėti: režisierius George’as Milleris skirs laiko kitiems projektams

Naujų „Pašėlusio Makso“ filmų teks palūkėti: režisierius George’as Milleris skirs laiko kitiems projektams

Prieš trejus metus pasirodęs „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) lengva ranka atgaivino tris dešimtmečius laike įšaldytą filmų seriją. Nuo 1997-ųjų užstrigęs tęsinys/perkūrimas pasirodė 2015-aisiais ir buvo nominuotas net dešimčiai „Oskarų“. Nors 2011-aisiais filmo režisierius sakė, jog turi pakankamai medžiagos dviems filmo tęsiniams, įskaitant jau parašytą „Pašėlęs Maksas: Furioza“ (angl. „Mad Max: Furiosa“) (kurio pavadinimas vėliau pakeistas į „Pašėlęs Makas: Dykynė“ / angl. „Mad Max: The Wasteland“), dabar „Pašėlęs Maksas“ padarys pertrauką.

George Milleris nekart kalbėjo apie norą pratęsti „Pašėlusio Makso“ visatą, įskaitant dar tris filmus su Tomu Hardy bei šalutinį projektą apie Charlize Theron įkūnijamą vienarankę kovotoją, tačiau panašu, jog reikalus gan apkartino „Warner Bros.“, kuriuos režisierius padavė į teismą dėl nesumokėtų pinigų. Studija, savo ruožtu, sako, jog G. Milleris nesilaikė susitarimo ir vietoje 100 minučių PG-13 (N-13) filmo sukūrė dviejų valandų R (N-18) kūrinį.

Nepaisant šios pauzės, kurios pabaigos dar nematyti, G. Milleris netinginiaus – režisierius paskelbė, jog jis sugrįš į ekranus su ambicingu filmu „Trys tūkstančiai ilgesio metų“ (angl. „Three Thousand Years of Longing“). Daug detalių apie filmą dar lieka nepaskelbta, tačiau sklinda gandai, jog tai bus visiškai į „Pašėlusį Maksą“ nepanašus projektas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles