Kitąmet bus pradėtas filmuoti juostos „Traukinys į Busaną“ tęsinys

Kitąmet bus pradėtas filmuoti juostos „Traukinys į Busaną“ tęsinys

Filmas „Traukinys į Busaną“ (angl. „Train to Busan“) buvo netikėtas, bet labai sėkmingas 2016 m. projektas, kuris jau spėjo pasirodyti daugybėje „Geriausių metų siaubo filmų“ sąrašų. Ir dėl daugelio priežasčių tai nėra mažas pasiekimas.

Tiems, kas nieko nežinote apie šį filmą, „Traukinys į Busaną“ – tai zombių filmas. Jį sukūrė korėjiečiai, kas reiškia, kad filmui teko įveikti kalbos bei subtitrų barjerą. Visgi šis filmas pajėgė pralaužti visas kliūtis ir įnešė šviežio oro gūsį zombių subžanrui: filmo kūrėjai panaudojo aukščiausios klasės specialiuosius efektus, pasinaudodami klaustrofobiška ir perpildyta terminalų bei traukinių aplinka, kad būtų išgauta tobulybė. „Traukinys į Busaną“ tai filmas, kuris įkvepia ne tik savo apokaliptiniu įvaizdžiu, bet ir nuoširdžia žmonių drama, kuri sukelia įvairiausių reakcijų – nuo siaubo iki širdį veriančių akimirkų. Filme Seok-woo (vaidina Yoo Gongas) yra tėvas, kuris neturi daug laiko savo dukteriai Su-an, tačiau kartu jie įlipa į „Korėjos traukinių ekspreso“ greitąjį traukinį, kuriuo vyksta iš Seulo į Busaną. Tačiau kelionės metu prasideda apokalipsė ir didžioji dalis pasaulio populiacijos tampa žmogienos trokštančiais zombiais. Kol traukinys važiuoja Busano link, keleiviai kovoja dėl savo šeimų ir gyvybės prieš zombius ir vieni su kitais.

Juostos scenarijaus autorius bei režisierius Yeonas Sang-ho visai neseniai paskelbė, kad filmo „Traukinys į Busaną“ tęsinys jau pirminėje kūrybos stadijoje ir kol kas turi gamybinį pavadinimą „Bando“, kuris išvertus reiškia „Pusiasalį“, kas veda prie išvados, kad istorija krypsta prie zombių viruso išplitimo visoje Korėjoje. Y. Sang-ho šiuo metu jau baigia rašyti scenarijų ir planuoja pradėti filmavimus 2019 m. Kartu su šiuo pranešimu režisierius naujienų portalui „Screen Daily“ daugiau papasakojo apie filmo tęsinį: „Tai filmo „Traukinys į Busaną“ tęsinys, kuriame rodomi įvykiai, kai virusas pasklinda visoje Korėjoje, tačiau herojai ne tie patys. Filme liks toks pats pasaulio vaizdavimas ir tai bus zombių veiksmo filmas, kuriame bus bandoma susidoroti su pasekmėmis pusiasalyje, kurios atsirado po pirmosios filmo dalies. Aš vis dar rašau scenarijų, tačiau apimtis tikrai nemaža, kadangi filme bus daug veiksmo.“

Filmas „Traukinys į Busaną“ buvo įkvėptas to paties režisieriaus animacinio filmo, kuris taip pat buvo išleistas 2016 m. Animacinis filmas „Seulo stotis“ (angl. „Seoul Station“)  puikiai sužaidžia ir angliškais žodžiais, kadangi žmonės filme kovoja ne tik dėl savo gyvybių, tačiau ir dėl savo žmogiškumo – sielų (mintyje turima, kad angliškas pavadinimas „Seoul Station“ skamba panašiai kaip  ir „Soul Station“ – sielų stotis). Kai režisierius Y. Sang-ho buvo paklaustas dėl planų prodiusuoti animacinį filmą, kuris būtų filmo „Pusiasalis“ kompanionas, režisierius teigė, kad šiuo metu jis susikoncentravęs ties filmo tęsiniu.

Tikriausiai praeis nemažai laiko, kol sulauksime pirmojo filmo anonso ar oficialios išleidimo datos informacijos, tačiau žinant, kad tęsinys tikrai bus ir apie ką jis bus, laukimas pasidaro kur kas lengvesnis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles