Aiškėja P. Stewarto ir I. McKelleno ateitis „Iksmenų“ franšizėje

Aiškėja P. Stewarto ir I. McKelleno ateitis „Iksmenų“ franšizėje

Pastaraisiais metais naują kvėpavimą įgavusi „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) franšizė vėl pritraukia vis didesnį gerbėjų dėmesį, kas reiškia ir vis netylančius gandus dėl ateities filmų bei juose vaidinsiančių aktorių. Kitais metais pasirodysianti naujoji franšizės dalis „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) dabar yra dažniausias kalbų objektas, kadangi praėjusiais metais pasirodžiusio filmo „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“) sėkmė Iksmenų filmams suteikė naujų jėgų ir pradėjo visiškai naują istoriją. Natūralu, kad itin daug kalbų susilaukia bene visuose franšizės filmuose vaidinusių Patricko Stewarto ir Iano McKelleno įsitraukimas į naująjį projektą.

Anksčiau buvo skelbta, kad vyresniosios kartos aktoriai nevaidins kitąmet pasirodysiančiame filme, tačiau panašu, kad dabar planai keičiasi. Viename iš interviu P. Stewartas, franšizėje įkūnijantis Profesorių Ksavjerą, atskleidė, kad jo kolega I. McKellenas pasirodys filme „Iksmenai: Apokalipsė“. Tai yra gana keistas posūkis franšizėje, kadangi naujasis filmas turėjo koncentruotis daugiausiai į kur kas jaunesnius veikėjus, tačiau Magnetą vaidinantis I. McKellenas jau įrodė savo svarbą Iksmenų filmuose, todėl jo pasirodymas turėtų būti pakankamai svarbus.

Tuo pačiu P. Stewartas patvirtino, kad su I. McKellenu tame pačiame filme jis jau veikiausiai nevaidins. Tiesa, aktorius užsiminė apie kitą įdomų dalyką – pasak jo, „Fox“ studija šiuo metu aktyviai planuoja jau trečiąjį „Ernio“ (angl. „Wolverine“) filmą, kuriame P. Stewarto įkūnijamas Profesorius turės gana rimtą vaidmenį. Į filmą tikrai sugrįš Ernį įkūnijantis Hugh Jackmanas (kuris kartu pasirodys ir juostoje „Iksmenai: Apokalipsė“), todėl šis projektas turėtų suvienyti jį ir Profesorių. Kol kas, pasak P. Stewarto, viskas yra kalbų lygyje, tačiau galima suprasti, kad Profesoriaus vaidmens jis dar galutinai neatsisako.

Primename, kad kitais metais pasirodysiantis filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ bus 2014-ųjų metų juostos „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“) tęsinys, pasakosiantis apie kur kas jaunesnius Iksmenų komandos narius, kovojančius prieš didžiausią franšizės antagonistą Apokalipsę (Oscar Isaac). Pastaruoju metu paaiškėjo daugelis aktorių, kurie įkūnys žiūrovams jau pažįstamus veikėjus jų jaunystėje, tarp kurių vis dar liks jauną Profesorių ir Magnetą įkūnijantys, atitinkamai, Jamesas McAvoy‘us ir Michaelas Fassbenderis.

„Iksmenai: Apokalipsė“ kino teatrus pasieks 2016 metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles