Pirmos didžiosios Holivudo streikų aukos: „Sony“ nukelia daug filmų

Pirmos didžiosios Holivudo streikų aukos: „Sony“ nukelia daug filmų

Tai buvo tik laiko klausimas, kada Holivude vykstantys scenaristų gildijos (WGA) ir aktorių gildijos (SAG-AFTRA) streikai paveiks didžiuosius rinkos žaidėjus. Pirmoji iš didžiųjų Holivudo studijų, nusprendusi perkelti savo filmus tapo „Sony“.

Ir būtent „Sony“ filmų sąraše yra tikrai daug gana didelių pavadinimų, kurių filmai ne tik yra nufilmuoti. Dalis jų dar buvo nepradėję filmavimo procesų arba tik įpusėję. Tačiau turbūt labiausiai kenčia su „Marvel“ komiksais susiję projektai. Pirmasis toks – „Žmogus-voras: už multivisatos“ (angl. Spider-man: Beyond the Spiderverse), paskutinė trilogijos dalis, kurios antrasis filmas šiemet susilaukė daug liaupsių tiek iš žiūrovų, tiek iš kritikų, o finansiškai filmas buvo gerokai sėkmingesnis už pirmąją dalį. Trečioji dalis turėjo pasirodyti 2024 metų kovo 29 dieną, tačiau buvo atidėtas be konkrečios datos.

Kiti su „Marvel“ susiję projektai – Žmogaus-voro priešo atskiras filmas „Medžiotojas Kreivenas“ (angl. Kraven the Hunter), kurio išleidimo data buvo pastumta beveik metams – iš šių metų spalio 6 dienos į 2024 metų rugpjūčio 30 dieną. Šiek tiek pasislinko ir filmo „Madam Web“ premjera, tačiau tik per kelias dienas, į 2024 metų vasario 14-ąją iš 16-osios.

Tiesa, jei esate „Vaiduolių medžiotojų“ (angl. Ghostbusters) gerbėjai, taip pat nuliūsite, nes šiemet gruodžio 22 dieną turėjęs pasirodyti istorijos tęsinys perkeliamas į buvusią Žmogaus-voro datą – 2024 metų kovo 29 dieną. Na, o kitų metų birželio 7 dieną turėjęs pasirodyti „Karatė vaikio“ perdirbinys nukeliamas į 2024 gruodžio 13 dieną. Galiausiai, siaubo filmas „Jie girdi“ (angl. They Listen), turėjęs pasirodyti kitų metų rugpjūčio 30 dieną lieka be išleidimo datos.

Su šiuo prasistumdymu buvo bent kelios ir geros naujienos. Studija paskelbė dviejų projektų išleidimo datas. Tai „Venomas 3“ (angl. Venom 3), kuris kinuose, jei viskas gerai, pasirodys 2024 metų liepos 12 dieną, o „Pašėlę vyrukai 4“ (angl. Bad Boys 4) kinus pasieks 2024 metų birželio 14 dieną.

Kol kas tai pirmieji dideli pokyčiai su kino blokbasteriais, tačiau jau dabar visų akys krypsta į didžiuosius šių metų filmus iš studijos „Warner Bros.“, kurių sąraše yra „Kopa 2“ (angl. Dune 2), „Vonka“ (angl. Wonka) ir „Akvamenas 2: Dingusi karalystė“ (angl. Aquaman 2: The Lost Kingdom). Bent kol kas, mažaųjų studijų filmai neturėtų būti smarkiai paveikti dėl visų su gildijomis susijusių sąlygų išpildymo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles