Pristatytas pirmasis Melo Gibsono režisuotos karinės dramos „Metalinio pjūklo kraigas“ anonsas

Po daugybės skandalų ir asmeninių nesėkmių, Holivudo veteranas Melas Gibsonas bando atstatyti savo buvusią šlovę. Ir jo karjeros reabilitacijai gali padėti jo paties režisuota karinė drama „Metalinio pjūklo kraigas“ (angl. „Hagsaw Ridge“), kuri pasakoja apie amerikiečių Antrojo pasaulinio karo veteraną ir didvyrį Desmondą T. Dossą.

Anonse didingai pristatoma Antrojo pasaulinio karo tema ir pagrindinis filmo herojus Desmondas T. Dossas, kuris per visą karo laikotarpį nepaleido nei vienos kulkos, tačiau savo neįprastais gabumais ir drąsa išgelbėjo daugybę savo bendražygių gyvybių.

Filmo tematika labai primena Oskarinį Steveno Spielbergo filmą „Gelbstint eilinį Rajeną“ (angl. „Saving Private Ryan“), tačiau sprendžiant iš anonso, juosta turės firminį ir ganėtinai grubų bei tikrovišką Melo Gibsono režisuotų filmų „Narsioji širdis“ (angl. „Braveheart“) ir „Apokalipto“ (angl. „Apocalypto“) braižą. Paskutiniu režisuotu Melo Gibsono filmu tapo būtent prieš dešimt metų pasirodęs filmas apie Majų civilizaciją.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliko Andrew Garfieldas, Teresa Palmer, Samas Worthingtonas, Luke Bracey, Vince‘as Vaughnas, Hugo Weavingas ir kt.

Filmo premjera numatyta 2016 m. lapkričio 4 dieną, o tai reiškia, jog filmas ir jo kūrėjai gali kovoti dėl pagrindinių šių metų apdovanojimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles