„Savižudžių būrys“ – populiaresnis už Betmeną, Supermeną ir Leonardo DiCaprio

„Savižudžių būrys“ – populiaresnis už Betmeną, Supermeną ir Leonardo DiCaprio

Tai, jog filmų anonsų populiarumas būna glaudžiai susijęs su finansine filmų sėkme, jau niekam nėra paslaptis. Iš įspūdingo anonsus peržiūrėjusio žmonių skaičiaus tampa aišku, kad praėjusią savaitę pristatyti du „Warner Bros“ filmai, pastatyti pagal „DC“ komiksus, dominuos kitų metų kino rinkoje.

Įvairius socialinius tinklus stebinti firma „Zefr“ pranešė, kad populiariausiu iškart po „Comic-Con“ parodos išleistu filmo anonsu tapo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Filmo, kuriame vaidina tokios žvaigždės kaip Willas Smithas, Margot Robbie, Viola Davis, o legendinį Džokerį įkūnija Jaredas Leto, anonsas per pirmąją savaitę buvo peržiūrėtas 50.9 milijonų kartų. Verta pastebėti, kad „Warner Bros“ neketino paviešinti filmo, kuris pasirodo daugiau nei už metų, anonso, tačiau „Comic-Con“ parodoje mėgėjiškai nufilmuoti įrašai privertė studiją išleisti oficialią anonso versiją.

Įspūdingai pasirodė ir kito studijos filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) anonsas. Kelias dienas prieš „Savižudžių būrio“ anonsą išleistas įspūdingas klipas iš kitų metų pradžioje pasirodysiančio filmo iki šiol yra peržiūrėtas 42.7 milijono kartų.

Tai yra stebinantys skaičiai, kadangi daugelis specialistų neabejojo, jog du didžiausius komiksų herojus supriešinsiantis filmas susilauks kur kas didesnio susidomėjimo nei juosta apie menkiau žinomus blogiukus. Tiesa, tokį gerbėjų susidomėjimą galima paaiškinti tuo, kad kitas „Betmeno prieš Supermeną“ anonsas buvo paleistas dar prieš kelis mėnesius ir iki šiol yra peržiūrėtas 94 milijonus kartų.

Trečiąją vietą tarp praėjusią savaitę pasirodžiusių anonsų užėmė filmas „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“) su Leonardo DiCaprio priešaky. Jis buvo peržiūrėtas 11.8 milijonų kartų.

Šių metų rekordininkas kol kas yra filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonsas, per pirmąją savaitę susižėręs 58.2 milijonų peržiūrų. Jam nusileidžia „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) (53.9 mln. peržiūrų) ir „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) (50.6 mln. peržiūrų).

Filmo „Savižudžių būrys“ anonsas
Filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ anonsas
Filmo „Prisikėlęs“ anonsas

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles