Panašu, kad sulauksime to, ko kai kurie gerbėjai laukė metų metus. Įvairūs šaltiniai praneša, kad kino kompanija „Warner Bros.“ kartu su „DC“ kurs filmą apie vieną ikoniškiausių komiksų antagonistų Džokerį.

Kūrybinės pajėgos, sutelktos šiam projektui, yra intriguojančios. Filmą režisuos komedijos žanro specialistas Toddas Phillipsas. Tarp žymiausių jo darbų yra „Pagirių“ trilogija (angl. „The Hangover Trilogy“), „Senoji mokykla“ (angl. „Old School“) ir neseniai pasirodžiusi karinė komedija „Karo šunys“ (angl. War Dogs“).

Scenarijų kartu su T. Phillipsu rašys Scottas Silveris, kurio fimografijoje tokie pavadinimai kaip „8 mylia“ (angl. „8 Mile“) ar „oskarinis“ filmas „Kovotojas“ (angl. „The Fighter“). Tačiau žymiausią vardą pamatysime prodiuserio kedėje. Filmą prodiusuos kino grandas ir vienas geriausių visų laikų režisierių Martinas Scorsese.

Pasak pranešimų, filmas turėtų būti niūrus ir brutalus, o istorija nukelti į praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio Gotamą ir pasakoti žymiausio „DC“ komiksų blogiečio kilmės istoriją. Savo nuotaika ir stilistika solinis Džokerio projektas primins ne iki šiol matytus „DC“ komiksų filmus, o Martino Scorsese‘ės juostas „Taksi vairuotojas“ (angl. „Taxi Driver“), „Įsiutęs bulius“ (angl. „Raging Bull“) ar „Komedijos karalius“ (angl. „The King of Comedy“).

Šis filmas taip pat turėtų būti pradžia naujos „Warner Bros.“ ir „DC“ projektų serijos. Joje matysime filmus, kurie pasakos unikalias žymiausių komiksų veikėjų istorijas. Taip pat pranešama, kad šioje serijoje veikėjus vaidins visiškai kiti aktoriai nei tie, kurie pasirodo „DC“ kino visatoje.

Tad filme apie Džokerį neišvysime Jaredo Leto. Jis atliks šį vaidmenį artėjančiame „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) tęsinyje ir „Gotamo miesto sirenos“ (angl. „Gotham City Sirens“). Skelbiama, kad juotai, pasakojančiai apie Džokerio kilmę, bus ieškomas jaunesnis aktorius.

Kol kas nepranešama kada turėtų pasirodyti filmas apie Džokerį, tačiau T. Phillipsas ir S. Silveris jau darbuojasi prie juostos scenarijaus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles