Paskelbtas paskutinės „Sostų karų“ sezono serijos pavadinimas ir rekordinė trukmė

Po vienos didžiausių ir svarbiausias pasekmes turinčių kovų „Sostų karų“ istorijoje atėjo laikas paskutinei šio sezono serijai. Ta proga antradienį HBO paskelbė septintosios septintojo sezono serijos pavadinimą ir trukmę. Serija vadinsis „Drakonas ir vilkas“ (angl. „The Dragon and the Wolf“) ir truks net 79 minutes.

Kaip jau spėjo pastebėti serialo gerbėjai, pavadinimas gali būti suprastas dviprasmiškai, kartu reiškiantis tiek Daenerys ir Džoną, tiek ilgai sklandžiusią ir galiausiai patvirtintą teoriją apie tikruosius Džono tėvus, dėl kurių jis gali tapti teisėtu pretendentu į sostą. Akivaizdu, kad epišką sezono pabaigą žadantis serialas šioje serijoje gali pristatyti ne vieną tokio tipo siurprizą.

Tuo tarpu serijos trukmė taip pat yra neturinti precedento ir taps be konkurencijos ilgiausia „Sostų karų“ serija. Iki šiol ilgiausia buvo paskutinė šeštojo sezono serija, trukusi 68 minutes. Nors šis sezonas yra keliomis serijomis trumpesnis nei įprasta, tokia ilga jo pabaiga šį trumpumą bent kiek kompensuoja.

Priešpaskutinio „Sostų karų“ sezono pabaiga – jau šį sekmadienį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles