„Sostų karų“ aktoriai atvyksta į Lietuvą susitikti su gerbėjais

„Sostų karų“ aktoriai atvyksta į Lietuvą susitikti su gerbėjais

Šiuo metu populiarumo aukštumas pasiekęs „HBO“ televizijos serialas „Sostų karai“ prie televizijos ekranų prikausto viso pasaulio žiūrovus. Ši populiarumo banga neaplenkia ir Lietuvos, o visai netrukus į mūsų šalį atvyks du seriale vaidinę aktoriai. Jie susitiks su gerbėjais ir papasakos apie serialą . Tai – Eugene Simon, suvaidinęs Lanselį Lanisterį, ir Ian Beattie, sukūręs karaliaus sargybos vado Lordo Meryno Trento personažą. Aktoriai atvyks į gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje vyksiantį tarptautinį populiariosios kultūros renginį „Comic Con Baltics“.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantys aktoriai šiame renginyje bus visą savaitgalį, su gerbėjais pasidalins savo įspūdžiais apie filmavimąsi bene populiariausiame seriale pasaulyje, papasakos apie užkulisius ir kitas subtilybes. Be to, „Comic Con Baltics“ lankytojai galės visą savaitgalį gyvai pabendrauti su aktoriais, su jais nusifotografuoti, gauti autografus ir užduoti jiems klausimus ne tik pristatymu metu.

 „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) pirmą kartą televizijos ekranuose pasirodė 2011 metais ir iškart susilaukė beprotiško populiarumo. Pagal George R. R. Martin romanus „Ugnies ir Ledo giesmė“ kuriamas serialas kasmet muša žiūrimumo rekordus. Septintojo sezono pirmąją seriją vien „HBO“ kanalu JAV žiūrėjo 10,7 milijonai vartotojų. Ne kartą „Sostų karai“ buvo pripažintas ir labiausiai pirataujamu serialu pasaulyje. Serialas filmuojamas įvairiose geografinėse vietovėse, o pagrindiniai aktoriai netgi ne visuomet susitinka akis į akį. Daugiausiai serialas yra filmuojamas Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje, Airijoje, Kroatijoje, Ispanijoje, Maroke ir Maltoje.

Kino ir televizijos ekranuose matomi garsūs aktoriai, didžiųjų Holivudo kino studijų filmai ir naujausių projektų pristatymai, komiksai, žaidimai, masės persirengėlių ir retai kada atveriami kino užkulisiai. Tarptautinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ atvyksta į Lietuvą ir pristatys tai, ko dar nėra tekę matyti bei patirti. Komiksų gerbėjai galės išvysti bene populiariausių interneto komiksų autorius, taip pat ir klasikinių komiksų kūrėjus. Kompiuterinių žaidimų gerbėjams bus suteikta proga prisiminti vaikystę ar prisiliesti prie to, ką matė tik jų tėvai – senosios konsolės ir žaidimai. Taip pat, specialių turnyrų metu visi norintieji galės mesti iššūkius Lietuvos krepšinio ir futbolo žvaigždėms. Vienas svarbiausių akcentų – didžiausias Cosplay čempionatas, kuriame varžysis šios srities profesionalai ir parodys nepriekaištingai jų pačių sukurtus kostiumus.

Iš kitose valstybėse vykstančių panašaus tipo be galo populiarių ir šimtus tūkstančių žiūrovų pritraukiančių renginių tradicijas perimantis „Comic Con Baltics“ pristatys dar neregėtų pramogų mūsų šalyje. Bene svarbiausias viso renginio akcentas – garsūs kino ir televizijos aktoriai, kurie į Lietuvą atvyksta specialiai šiam renginiui. Jų bus ne tik iš „Sostų karų“, bet ir iš kitų populiarių projektų. Lankytojai turės galimybę ne tik išvysti, bet ir pakalbinti savo mėgstamas žvaigždes. Specialių pristatymų metu užduoti jiems klausimus, o galiausiai ir trumpam susitikti akis į akį, gauti autografą ir nusifotografuoti drauge. Nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus.

Visa tai ir dar daugiau lauks gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje, „LITEXPO“ parodų rūmuose. Daugiau informacijos apie renginį – www.ccbaltics.com.

Bilietus į renginį platina www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. As / 2017 rugpjūčio 24

    Niekas ir kitas Niekas atvyksta i Lietuva…