Benicio del Toro gali suvaidinti pagrindinį antagonistą aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje

Benicio del Toro gali suvaidinti pagrindinį antagonistą aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje

Ne vieną įsimintiną veikėją kine suvaidinęs aktorius Benicio del Toro gali įkūnyti įspūdingo masto antagonistą. Tinklapis „The Wrap“ praneša, kad Puerto Rike gimusiam aktoriui buvo pasiūlytas pagrindinio blogiečio vaidmuo aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje.

Tinklalapyje pažymima, kad B. del Toro įsitraukimas į projektą buvo patvirtintas ne vieno autoritetingo šaltinio, net jeigu derybos su aktoriumi yra pradinėse stadijose. „Disney“ studija nuo komentarų susilaiko, tačiau žinant tai, kaip ilgai buvo slepiami septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies aktorių vardai, neverta tikėtis, kad oficialaus patvirtinimo sulauksime greitai.

Bet kokiu atveju galima neabejoti, kad B. del Toro su tokio lygio vaidmeniu tikrai susitvarkytų. Aktorius už pasirodymą Steveno Soderbergho filme „Narkotikų kelias“ (angl. „Traffic“) buvo apipiltas apdovanojimais, tarp jų – ir Oskaru. Jis taip pat yra žinomas už savo pasirodymus filmuose „Paprasti įtariamieji“ (angl. „The Usual Suspects“), „Vagišiai“ (angl. „Snatch“), „Nuodėmių miestas“ (angl. „Sin City“), o praėjusią vasarą jį buvo galima pavadinti Kolekcionieriaus vaidmenyje filme „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“).

Net neverta pradėti spėlioti, ką B. del Toro įkūnytų aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje, kadangi ji pasirodo tik 2017 metų pabaigoje ir „Disney“ savų paslapčių lengvai neatskleidžia. Be to, kad filmą režisuos Rianas Johnsonas, žiūrovai apie jį nežino praktiškai nieko.

Iki filmo pasirodymo, tiesa, legendinės franšizės gerbėjai gaus naują „Žvaigždžių karų“ dozę. Septintoji dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) pasirodo jau šių metų gruodžio 18-ąją, o šalutinis franšizės projektas „Žvaigždžių karai: vienišius“ (angl. „Star Wars: Rogue One“) pasirodys 2016 metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles