„Deadpoolo“ anonso anonse žiūrovai paruošiami normalaus anonso pristatymui

Jau rytoj kino studija „20th Century Fox“ pristatys labai ilgai lauktą pirmąjį filmo apie nepraustaburnį samdomą žudiką „Deadpoolą“ (angl. „Deadpool“) anonsą. O iki tol pats Deadpoolas nusprendė šiek tiek pašmaikštauti ir susuko anonsą anonsui ir įspėja, kad prieš pilnos trukmės anonsą žiūrovai turėtų „gerai įtraukti užpakalio raumenis“.

Anonse Rayanas Raynoldsas iš esmės pristato kaip būsimą veikėją. Šmaikščiai ir trumpai Deadpoolas pristato patį aktorių ir studiją. „Iš studijos, kuri pirmą kartą užsiuvo jam suknistą burną, atkeliauja aktorius, penkiskart JAV kino meno ir mokslo apdovanojimų stebėtojas Rayanas Raynoldsas“, – iššauna juodą humorą puikiai įvaldęs veikėjas, taip gerai primindamas ir siaubingą ankstesnį veikėjo pasirodymą „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (angl. „X-men Origins: Wolverine“).

Šio tyzerinio anonso apraše dar taip pat matomas užrašas, nurodantis į 1982 metais pasirodžiusį filmą „Enė“ (angl. „Annie“) ir jame skambėjusią dainą „Rytoj“ (angl. „Tomorrow“). „Kai užstringi dienoje, kuri yra pilka ir jauties vieniša, tiesiog pakelk savo smakrą, išsišiepk ir sakyk… Viskas atrodo seksualiau, kai yra raudona“. Tiesa, originalioje dainoje pabaiga visai kitokia, nei čia.

„Deadpoolas“ į viso pasaulio kino teatrus atkeliaus jau kitų metų vasario 12 dieną, prieš pat Valentiną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles