Fatihas Akinas į kino ekranus ruošiasi perkelti kultinį romaną

Fatihas Akinas į kino ekranus ruošiasi perkelti kultinį romaną

Ekranizuodamas kultinį vokiečių rašytojo Wolfgango Herrndorfso romaną „Čikas“ (vok. „Tschick“) turkų kilmės vokiečių režisierius ir scenaristas Fatihas Akinas, žiūrovams pažįstamas iš tokių filmų kaip „Virtuvė sielai“ (angl. „Soul Kitchen“, 2009 m.), „Iš kitos pusės“ (vok. „Auf der Anderen Seite“, 2007 m.) ir „Galva į sieną“ (vok. „Gegen die Wand“, 2004 m.), panašu, ruošiasi grįžti prie ištakų.

Savo bestseleryje Wolfgangas Herrndorfsas pasakoja keturiolikmečio nepritapėlio Maiko Klinbergo, augančio turtingoje, tačiau susvetimėjusioje šeimoje Rytų Vokietijoje, istoriją. Per vasaros atostogas Maiko mama išvyksta pailsėti, o jo tėvas su jauna asistente susiruošia į „komandiruotę“. Paauglys namuose su baseinu lieka vienas, iki tol, kol su vogta mašina pasirodo jo klasės draugas Čikas, jaunas imigrantas iš Rusijos. Kartu jie patraukia į kelionę, neturėdami jokio plano ir jokio tikslo.

Iš pradžių daugiau kaip dviejų milijonų tiražu trisdešimtyje šalių parduotos knygos ekranizaciją buvo planuojama patikėti režisieriui Davidui Whendtui, tačiau vėliau jis ir filmo prodiuseris Marco Mehlitzas nusprendė nebetęsti bendradarbiavimo.

Filmavimą planuojama pradėti jau rugsėjį, o filmo premjera Vokietijoje numatoma 2016 m. rugsėjo 16 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles