Baigtas filmuoti penktasis „Tūnąs tamsoje“

Baigtas filmuoti penktasis „Tūnąs tamsoje“

„Tūnąs tamsoje“ (angl. Inscidious) tapo viena didžiausių siaubo franšizių per pastarąjį dešimtmetį, o filmai iš naujo perkūrė siaubo žanrą. Aišku, jie tą darė kartu su „Išvarymo“ (angl. Conjuring) filmais, bet kartu šie darbai buvo vienas nuo kito neatskiriami. Po ilgesnės pertraukos, „Tūnąs tamsoje“ sugrįš su naujuoju, jau penktuoju serijos filmu ir jis vadinsis „Tūnąs tamsoje: bijok tamsos“ (angl. Inscidious: Fear the Dark).

Kol kas apie šį filmą labai daug nėra pranešama. Turime tik oficialų studijos „Sony Pictures“ aprašymą: „Praėjus dešimčiai metų po ankstesnių dviejų filmų veiksmo, Džošas Lambertas vyksta į rytus, kad paleistų savo sūnų Daltoną idiliškame, vijokliais apaugusiame universitete. Bet Daltono svajonių universitetas tampa tikru košmaru, kai užspausti demonai iš praeities sugrįžta persekioti jo ir jo tėvo“.

Kad filmas jau nufilmuotas paskelbė aktorė Dagmara Dominczyk, kuri kartu yra ir pagrindinio filmo aktoriaus Patricko Wilsono žmona. Ji savo Twitter paskyroje rašė: „Po 6 savaičių netikro kraujo, prakaito ir ašarų, jis vėl yra tik mano. Didžiuojuosi, kad PAtrickas režisavo šį filmą, bet kaip mes jo pasiilgome!“ Taip, prie to, kad atliko pagrindinį vaidmenį filme, Patrickas Wilsonas dar ir režisavo šį kūrinį.

„Tūnas tamsoje: bijok tamsos“ kinus pasieks kitų metų spalio 6 dieną. Be Patricko Wilsono filme ir vėl vaidins Rose Byrne, o prie jų prisijungs Ty Simpkinsas, Hiam Abbass, Andrew Astoras ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles