„Akvameno“ ir „Shazam!“ tęsinių premjera ir vėl vėlinama

„Akvameno“ ir „Shazam!“ tęsinių premjera ir vėl vėlinama

Pastaruoju metu kino studija „Warner Bros.“ ir jų superherojų istorijos iš „DC“ stovyklos gyvena ne patį geriausią gyvenimą. Keli projektai buvo išvis nutraukti, kiti išgyveno krizes (tarkim „Blyksnis“ dėl Ezros Millerio skandalų), o dabar buvo paskelbta, kad dar du filmai keičia savo premjeros datas. Tai – „Akvamenas ir dingusi karalystė“ (angl. Aquaman and the Lost Kingdom) ir „Shazam! Dievų įniršis“ (angl. Shazam! Fury of Gods).

Būtent „Shazam!“ tęsinys turėjo pasirodyti dar šiais metais, po būsimojo „Juodojo Adamo“ (angl. Black Adam) filmo. Numatyta data šiam filmui buvo šių metų gruodžio 21 diena ir tai atrodė gana optimistiškas sprendimas žinant, kad panašiu metu kine pasirodo ir „Įsikūnijimo“ (angl. Avatar) tęsinys. Taigi, kaip ir nenuostabu, kad „DC“ nusprendė nerizikuoti ir perkėlė filmo premjerą į 2023 metų kovo 17 dieną.

Ir būtent tą kovo 17-ąją turėjo pasirodyti kitas „DC“ superherojų filmas – „Akvamenas ir dingusi karalystė“. Aišku, dviejų superherojų filmų iš tos pačios studijos vienu metu tikrai nematysime, tad ir šis turėjo keisti savo premjeros datą. Dabar Akvamenas į žemę sugrįš jau nebe kovą, o 2023 metų gruodžio 25 dieną. Taigi, turėsime Kalėdinę dovanėlę.

Visi šie pokyčiai vyksta reaguojant į aplinką kino industrijoj ir į naują vadovybę „Warner Bros.“ stovykloje. Naujasis generalinis vadovas Davidas Zaslavas pranešė, kad numato 10 metų planą „DC“ superherojams, panašiai, kaip tą daro „Marvel“, todėl reikėjo kardinaliai keisti kuriamus projektus ar jų išleidimo datas. Taigi, net jei „Akvameno“ ir „Shazam!“ tęsiniai jau yra nufilmuoti, tai dar nereiškia, kad aktoriams neteks grįžti perfilmuoti tam tikrų scenų ar keisti jau sukurtų filmų turinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles