Philipas Ng vaidins Bruce‘ą Lee filme „Drakono gimimas“

Hon Kongo aktorius Philipas Ng įkūnys garsųjį aktorių ir kovos menų meistrą Bruce‘ą Lee veiksmo filme „Drakono gimimas“ (angl. „Birth of the Dragon“). Naujos juostos filmavimas Vankuveryje jau prasidėjo.

Šaolino meistrą Wong Jack Man vaidins kinų aktorius Yu Xia, o lietuviškų šaknų turintis amerikiečiui Billy Magnuessenui patikėtas kovos menų studento Steve‘o McKee vaidmuo. Jo mylimąją vaidins Jinging Qu, o nusikalstamo pasaulio bosą – Jin Xing. Filmą režisuos George‘as Nolfi, žinomas kaip filmo „Likimo ekspertai“ (angl. „The Adjustment Bureau“, 2011 m.), kuriame vaidino Mattas Damonas ir Emily Blunt, kūrėjas. „Drakono gimimas“ bus kol kas tik antras G. Nolfi ilgametražis filmas.

Filme „Drakono gimimas“ bus atkuriama XX a. septintojo dešimtmečio viduryje vykusi Bruce‘o Lee ir Wong Jack Mano dvikova – visa tai bus pateikiama iš Steve‘o McKee matymo perspektyvos. Po šios kovos Bruce‘as Lee, galima sakyti, susikūrė save iš naujo ir atrado savo originalų kung fu stilių. Kovos menų choreografiją šiam filmui ir būsimiems jo tęsiniams kurs Corey Yuen, dirbęs prie tokių projektų kaip „Mirtinas ginklas 4‘ (angl. ‚Lethal Weapon 4“, 1998 m.), „X-menai“ (angl. „X-Men“, 2000 m.), „Romeo turi mirti“ (angl. „Romeo Must Die“, 2000 m.) ir „Nesunaikinami“ (angl. „The Expendables“, 2010 m.).

Pats Bruce‘as Lee kine pirmą kartą kine pasirodė būdamas vos vienerių metų, o paskui tęsė aktoriaus karjerą, netikėtai nutrūkusią 1973 m. Wong Jack Manas, po 45 metų, praleistų mokant kovos menų 2005 m. išėjęs į pensiją, labai ilgą laiką nepasakojo apie šią savo ir Bruce‘o Lee kovą.

„Drakono gimimas“ yra reta proga sukurti veiksmo filmą su stipriais personažais, paremtą tikrais faktais ir tikrais asmenimis. Tai pasakojimas apie žmones iš Rytų ir iš Vakarų, peržengiančius savo skirtumus, tam, kad galėtų suvienyti jėgas – tai yra kaip tik dabar labai reikalinga tema“, komentuoja G. Nolfi.

Filmo prodiuseriai prideda: „Mums nepaprastai malonu pristatyti vieną didingiausių iki šiol nepasakotų pasakojimų kovos menų istorijoje, ypač atsižvelgiant į tai kad Kinijos ir Vakarų šalių publikos yra atviros viena kitai kaip niekada anksčiau. Dirbti su tokia Kinijos kino kompanija kaip „Kylin“ kuriant filmą, paremtą pasakojimu, kuris yra toks svarbus Kinijai, žada nuostabų bendradarbiavimą, ir, mes tikimės, kad tai tik pradžia“.

Garsiausio Bruce’o Lee filmo „Drakonas“ (angl. „Enter the Dragon“) anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles