„Disney“ studija skelbia „Aladino“ tęsinį

„Disney“ studija skelbia „Aladino“ tęsinį

Šviežios naujienos iš nesibaigiančių „Disney“ perdirbinių šalies. Studija oficialiai paskelbė praeitais metais išleisto vaidybinio „Aladino“ (angl. „Aladdin“) filmo tęsinį. 2019-ais pasirodęs klasikinės animacinės pasakos perdirbinys sulaukė vidutiniškų kritikų atsiliepimų ir labiausiai buvo peikiamas dėl šviežumo bei išskirtinumo trūkumo. Bet pinigai sako ką kita – uždirbtas milijardas JAV dolerių paskatino studiją griebtis naujo Aladino nuotykio.

Nors aktoriai dar formaliai nepatvirtino sugrįžimo, tikimasi, kad visa kūrybinė komanda susirinks į tęsinį. Pagrindiniai aktoriai Mena Massoudas, Naomi Scott ir Willas Smithas vėl įsikūnys į savo veikėjus Aladiną, princesę Džasminą bei ikonišką mėlynąjį džiną. O į režisieriaus kėdę taip pat sugrįš už pirmąjį perdirbinį atsakingas Guy’us Ritchie’is.

Įdomiausias klausimas – kokią istoriją papasakos naujasis filmas. Animacinis „Aladinas“ sulaukė dviejų tęsinių, kurie kino teatruose nepasirodė, tačiau „Disney“ neplanuoja keliauti šia kryptimi. Kadangi originali istorija buvo įkvėpta arabų pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“, studija vėl ieškos idėjų šioje knygoje, kad pateiktų naują istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles