Paulas Ruddas jungiasi prie serialo „Tik žmogžudystės pastate“ trečiojo sezono

Paulas Ruddas jungiasi prie serialo „Tik žmogžudystės pastate“ trečiojo sezono

Vakar pasirodė finalinė „Hulu“ serialo „Tik žmogžudystės pastate“ (angl. Only Murders in the Building) serija, kurioje paaiškėjo, ko galime laukti trečiajame sezone. Ir, jau kaip ir akivaizdu, kad prie šio serialo jungiasi būtent aktorius Paulas Ruddas. Jei dar nematėte sezono finalo, toliau bus šiek tiek spoilerių, tad esate įspėti.

Taigi, kaip ir pirmo sezono pabaigoje, taip ir dabar, serialo kūrėjai davė užuominą, apie ką vėl suksis istorija. Kaip ir matėme, kad antrojo sezono pabaigoje labai trumpam pasirodo aktorius Paulas Ruddas – jis tampa Benu Glenrojumi, kuris yra naujojo Oliverio spektaklio žvaigždė ir jis tampa taikiniu. Taigi, kitaip tariant, miršta ant scenos. Turbūt net nereikia sakyti, kad įtariamaisiais vėl taps trijulė ir, ką galėjome suprasti, Steve‘o Martino vadinamas Čarlzas bus vienas pagrindinių įtariamųjų, nes nesutarė su Benu. Taigi, dabar lieka laukti kada pasirodys istorijos tęsinys.

Trečiasis „Tik žmogžudystės pastate“ sezonas buvo patvirtintas dar liepą, tad visai nenuostabu, kad istorija tęsiasi toliau. Bet jau kaip ir aišku, kad Paulas Ruddas bus trečiojo sezono akcentas ir taps nenuolatiniu, sugrįžtančiu svečiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles