Pirmajame „Gero dinozauro“ anonse – mažojo dinozauro pažintis su pasauliu

Šie metai tikrai yra išskirtiniai. Jau nekalbant apie kelis milijardierius projektus, nuolat filmais stebinančias studijas ir kaip iš niekur atsirandančius puikius vaizdo kūrinius. Dabar dar vienas stebuklas – kino studija „Pixar“ šiais metais pristatys ne vieną, o net du filmus, o tai yra didžiausia retenybė. Ir dabar pasirodė pirmasis pilnas antrojo studijos filmo „Geras dinozauras“ (angl. „The Good Dinosaur“) anonsas, kuris tiesiog užburia.

Filmas pasakos visai kitokią istoriją, nei žinome iš istorijos vadovėlių. O jei tiksliau – matysime alternatyvią Žemės istoriją, kurioje dinozaurai neišnyko. Veiksmas suksis apie jauną apatozaurą Arlo, kuris susipažįsta su ganėtinai laukiniu berniuku ir jiedu leidžiasi į savęs pažinimo kelionę po žadą atimančią gamtą.

Pirmiausia, jau pačioje pradžioje anonsas parodo, kodėl istorija bus tokia ir kaip dinozaurai neišnyko. Šiuo pirmuoju vaizdu suteikiamas savotiškai komiškas tonas, kai apatiškai žolę čiaumojantys dinozaurai tik pažvelgia į pro šalį praskrendantį asteroidą ir toliau užsiima savo skrandžio kišimo darbais. Na, o toliau viskas atrodo tikrai įdomiai. Jau iš šio anonso galima nujausti, kad tai bus labai jautri ir įspūdžių kupina kelionė, kuri ne vienam žiūrovui smarkiai spustels jautrią jausmų vietą, todėl, tikėtina, į seansą reiks eiti su nosinaitėmis. Vienas kiek keistas dalykas – tobulai atkuriamos aplinkos ir labai netobulos veikėjų proporcijos, kurios pradžioje gali kiek trikdyti. Kad ir kaip ten bebūtų, peržiūrėjus anonsą apie dešimt kartų prie vaizdo priprantama, o ir pačių animacijų yra šimtą kartų prastesnių. Galime būti tikri, kad „Pixar“ savo žiūrovų nenuvils.

Ir galbūt todėl, kad šis animacinis projektas buvo labai problematiškas. Tos problemos ir tapo priežastimis, kodėl šiemet pasirodo net du filmai. Studija, jau sukūrusi filmą, drastiškai viską pakeitė. Pradedant režisieriumi, baigiant absoliučiai visais balso aktoriais. Net istorija buvo šiek tiek perkurta. Tokie veiksmai gerokai uždelsė filmo pasirodymą, bet galiausiai jis pasirodys.

Pagrindiniams veikėjams balsus paskolino Raymondas Ochoa, Jeffrey‘is Wrightas, Steve‘as Zahnas, Anna Paquin, Samas Elliotas, A. J. Buckley‘is ir kt.

Planuojama, kad „Geras dinozauras“ pasirodys lapkričio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles