Naujajame „Transformerių: paskutinio riterio“ anonse –kovojanti mergaitė ir sugrįžtantys dinobotai

Pamažu artėja diena, kai į kino teatrus sugrįš seniai matyti veikėjai naujajme filme apie robotų ateivių kovas žemėje „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“). Ir štai, kino studija „Paramount“ paviešino jau antrąjį pilną filmo anonse, kuriame išvystame gerokai daugiau medžiagos, o pagrindiniame plane – naujoji veikėja.

Šiame anonse viskas parodoma taip, lyg pagrindinis juostos akcentas bus jaunoji mergaitė, didžiąją dalį savo gyvenimo praleidusi apsupta robotų. Savaime suprantam, netruks taip Michaelo Bay‘aus pamėgto chaoso, greičiausiai lėkšto humoro ir beprotiškai daug veiksmo. Kad ir kaip norėtųsi pykti, neabejotinai, dauguma žiūrovų vis tiek nueis į kinus pažiūrėti šio filmo, nes specialieji efektai visada buvo ir dar tikrai ne vienus metus bus pagrindinis juostos variklis. Ir taip pat smagu, kad į filmą sugrįžta dinobotai. Reikia tik tikėtis, kad jų bus galima matyti daugiau nei 5 minutes, nei prieš tai pasirodžiusiame filme.

Ši juosta kiek kitaip pakreips „Transformerių“ franšizę. Gal todėl, kad juostoje išvysime ir karalių Arturą, ir legendinį burtininką Merliną. Kaip visa istorija bus papasakota – kol kas sunku pasakyti, bet galima daryti išvadas, jog bus kažkokios kelionės laiku. Dar ir dėl to, kad vienu metu nusikelsime ir į nacių Vokietiją, ir kitus laikotarpius. Taigi, šiįkart projektą supa tikrai daug paslapčių.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka iš ankstesnio filmo sugrįžtantis Markas Wahlbergas, Stanely‘is Tuccis, Johnas Turturo, Joshas Duhamelis ir kiti. Tuo tarpu iš naujų veidų išvysime Anthony Hopkinsą, Johną Goodmaną, Gemma Chan, Laura Haddok, Isabela Moner, Keną Watanabe ir kitus.

„Transformeriai: paskutinis riteris“ kinus pasieks birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles