Oficialu – „Warner Bros.“ perkuria „Matricą“

Oficialu – „Warner Bros.“ perkuria „Matricą“

Vieną labiausiai mylimą ir jau kultiniu tapusį mokslinės fantastikos filmą, o tiksliau – filmų seriją, ištiko šių dienų liga. Jei taip galima pavadinti. Nors anksčiau sklido kalbos, kad bus kuriama ketvirtoji „Matricos“ (angl. „The Matrix“) dalis, studija „Warner Bros.“ iššovė vieną trumpą. Tiesa, kaži, ar labai daug kas juokiasi. Nuspręsta visiškai perkurti filmą.

Apie tai pranešdamas „The Hollywood Reporter“ patvirtina, kad tai nėra gandas ir jų šaltinis yra „labai patikimas“. Kaip pranešama, naujojo perdirbinio scenarijus bus patikėtas Zakui Pennui, kuris anksčiau yra parašęs „Už priešo linijos“ (angl. „Behind Enemy Lines“), „Inspektorius Gudrutis“ (angl. „Inspector Gadget“) scenarijus. Taip pat, vienas naujausių jo darbų bus „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“) scenarijus Stevenui Spielbergui.

Tiesa, konkreti filmo forma dar nėra aiški, nes kol kas yra naudojamas terminas „paleidimas iš naujo“ (re-launch). Tai gali būti visiškas perdirbinys arba koks nors keistas tęsinys be pagrindinių veikėjų, kaip buvo bandoma daryti su „Borno“ franšize. Neabejotina, kad toks „Warner Bros.“ Sprendimas yra be galo drąsus, nes iki šiol „Matrica“ yra laikoma ikoniškiausiu mokslinės fantastikos filmu kino istorijoje.

Dar vienas dalykas, kuris atkreipia akį – pagrindinio veikėjo atlikėjas. Anksčiau buvo kalbama, kad pratęsus seriją, greičiausiai net pats Keanu Reevesas sugrįžtu į ją. Bet dabar sklinda kalbos, kad pagrindiniam vaidmeniui numatytas Michaelas B. Jordanas, atlikęs vaidmenis „Kryde: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) ir „Fantastiškame ketverte“ (angl. „Fantastic Four“). Akivaizdu, kad aktoriui kliūna nelabai sėkmingi arba tiesiog su perdirbinimais susiję vaidmenys.

Na, o kol kas neaišku, ar prie filmo dirbs originalioji režisierių porelė. Nežinia, ar seserys Lana ir Lilly Wachowski imsis perkurti savo pačių darbo praėjus dviem dešimtmečiams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles