Sylvesteris Stallone patvirtino Drago sugrįžimą

Sylvesteris Stallone patvirtino Drago sugrįžimą

Šį šeštadienį (liepos 22 d.) Sylvesteris Stallone savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje publikavo „Rokio“ (angl. „Rocky“) serijos šalutinio projekto „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“, 2015 m.) antros dalies scenarijaus nuotrauką. Būsimasis filmas, kuriam scenarijų rašė pats S. Stallone, kadaise vaidinęs legendinį boksininką, akis į akį suves jaunąjį Adonį Krydą – buvusio Rokio varžovo, o vėliau – bičiulio ir trenerio – sūnų ir seną Rokio priešą – rusą Ivaną Drago. Šį jau anksčiau sklandžiusį gandą dabar patvirtino į socialinį tinklą įkelta nuotrauka.

„KĄ TIK BAIGIAU… Jei jums įdomu, beveik 439 rankraščio puslapiai virsta į 120 spausdinto scenarijaus puslapių… #rašytojas mėšlungis #rokisbalboa #drago #adoniskrydas #MGM“, toks paaiškinimas lydi į oficialų S. Stallone’s „Instagram“ profilį įkeltą nuotrauką.

S. Stallone rašė visų originaliosios serijos dalių scenarijus, bei padėjo pirmosios „Krydo“ dalies scenaristams Ryanui Coogleriui bei Aaronui Covingtonui. Grotažymė „drago“ tobulai atitinka iki šiol tik gandų lygmenyje sklandžiusią teoriją, kad „Krydo“ tęsinyje turėtų pasirodyti vienas iš Ivano Drago, kurį „Rokio“ ketvirtojoje dalyje suvaidino danų aktorius Dolphas Lundgrenas, vaikų.

Po „Krydo“ patirtos sėkmės, kino studija „MGM“ nenorėjo delsti nė minutės ir tuoj pat paleisti šio filmo tęsinį, kurio premjera iš pradžių buvo planuota jau šių metų lapkritį. Tačiau vis tik teks šiek tiek palaukti, kol sužinosime, kokius naujus nuotykius patirs Adonis Krydas, bei tai, ar naujajame filme vėl bus galima išvysti Sly‘umi pravardžiuojamą S. Stallone. Už antrajame plane pasirodžiusio Rokio vaidmenį filme „Krydas: gimęs kovoti“ S. Stallone buvo nominuotas Oskarui.

Ketvirtojoje „Rokio“ dalyje rodoma šaltojo karo kontekste vykusi italų kilmės amerikiečio Rokio Balboa ir jo antagonisto sovietų superboksininko Ivano Drago, akistata pataikė beveik kaip pirštu į akį ir atspindėjo to laikmečio nuotaiką bei atmosferą. Praėjus trisdešimčiai metų, po kelis dešimtmečius trunkančio abipusio susitarimo, tikėtina, kad įtariamas su Rusijos prezidento Vladimiro Putino pritarimu suplanuotas informacinis piratavimas per JAV prezidento rinkimų kampaniją, gali vėl įžiebti liepsną ir pirštinės vėl gali būti suremtos…

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles