„Teisingumo lyga“, „Sostų karai“ ir dar 12 „Comic-Con“ metu pasirodžiusių anonsų

„Teisingumo lyga“, „Sostų karai“ ir dar 12 „Comic-Con“ metu pasirodžiusių anonsų

Praėjusį savaitgalį San Diego mieste vyko kasmetinė „Comic-Con“ paroda, tapusi pagrindine vieta, kur didžiosios kino studijos pristato svarbiausius savo filmus, o tų filmų žvaigždės susitinka su savo gerbėjais. Su filmų pristatymais tradiciškai ateina ir kalnas naujų kino ir televizijos anonsų, pasirodysiančių tiek už kelių savaičių, tiek beveik už metų.

Kad būtų lengviau susigaudyti pristatymų gausoje, apačioje surinkti svarbiausi „Comic-Con“ metu pristatyti anonsai.

 

KINAS

„Kingsman: Aukso ratas“ (angl. „Kingsman: The Golden Circle“), premjera – rugsėjo 22 d.
Populiariojo Matthew Vaughno filmo apie šnipus tęsinys yra vienas laukiamiausių metų filmų. Naujajame anonse britų „Kingsman“ šnipai su pusiau akiniuotu Colinu Firthu priešaky susitinka su savo amerikiečiais pusbroliais, tarp kurių yra Channingas Tatumas ir Halle Berry.

„Pasiruošk Pirmasis Žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“), premjera – 2018 m. kovo 30 d.
To paties pavadinimo Ernesto Cline‘o romane buvo suplakta visa įmanoma devinto dešimtmečio populiarioji kultūra, todėl nenuostabu, kad šio projekto ėmėsi Stevenas Spielbergas, anonse primenantis apie senuosius, spalvinguosius savo darbus. Filmas yra pilnas tokių elementų kaip Plieninis milžinas ar „DeLorean“ automobilis iš filmo „Atgal į ateitį“, ir tai yra pažadas, kad filmas, kaip ir knyga, taps tikru rojumi kelių dešimtmečių senumo kultūros gerbėjams.

„Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“), premjera – lapkričio 17 d.
Įvairių gandų – nuo Beno Afflecko pasitraukimo iki iš naujo filmuojamų veiksmo scenų – kratomas filmas vis dar yra ypač laukiamas. Iš naujojo (ir ilgojo) anonso akivaizdu, kad „Warner Bros.“ atkreipė dėmesį į „Nuostabiosios moters“ sėkmę ir anonse daugiausiai dėmesio skiria jai bei lengvesnio tono akcentavimui.

„Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“), premjera – lapkričio 3 d.
Naujosios Zelandijos režisieriaus Taika Waititi, išgarsėjusio smagiais ir spalvingais filmais, režisuotas „Marvel“ projektas irgi pasižymės tokia pačia atmosfera. Kalbantis Halkas, kartu kovojantys broliai Toras ir Lokis bei atsipalaidavusi Cate Blanchett žada, kad iki šiol kokybe nepasižymėję „Toro“ filmai su trečiąja dalimi žiūrovus gali nustebinti.

„Ryškumas“ (angl. „Bright“), premjera – gruodžio 22 d.
Tai bus pirmasis ypač brangus „Netflix“ filmas, kurio sėkmė (ar nesėkmė) šiai internetinei platformai gali reikšti daug. Filmo žvaigždė Willas Smithas juostą apibūdino kaip „Išbandymų dienos“ ir „Žiedų valdovo“ mišinį, ir anonse išties yra akcentuojami neįprasti žmonių ir orkų santykiai.

„Jigsaw“, premjera – spalio 27 d.
Jau aštuntoji „Pjūklo“ dalis atrodo nutolusi nuo savo originalo ir nepasižyminti tokia klaustrofobiška istorija, tačiau anonsas sugeba suderinti tradicinį veikėjų naivumą su sugrįžtančiu garsiuoju žudiku, todėl franšizės atmosfera čia yra perteikiama.

TELEVIZIJA

„Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“), premjera – spalio 27 d.
Antrajam sezonui sugrįžtantis serialas žada dar didesnį pasinėrimą į devintojo dešimtmečio kultūrą ir mistinius elementus, kurie skambant Michaelo Jacksono „Thriller“ šiame anonse ir yra suderinami.

„Vaikštantys negyvėliai“ (angl. „The Walking Dead“), nuo spalio 22 d.
Ateitį akcentuojantis ir daugybę sprogimų bei ambicingų scenų rodantis aštuntojo sezono anonsas žada, kad naujosios serijos gali būti vienos didžiausių ir svarbiausių iki šiol.

„Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“), naujos serijos – kiekvieną sekmadienį
Kruopščiai slepiamas naujasis sezonas šiame anonse nėra pernelyg atskleidžiamas, tačiau akivaizdu, kad artimiausiomis savaitėmis žiūrovų laukia dar ne vienas mūšis ir strategijų kūrimas belaukiant paskutinio „Sostų karų“ sezono.

„Žvaigždžių kelias: Atradimas“ (angl. „Star Trek: Discovery“), nuo rugsėjo 24 d.
Naujausia „Žvaigždžių kelio“ serialo versija, neturinti nieko bendro su šiuo metu kuriamais filmais, pasakos apie iki originaliojo 1966 m. pasirodžiusio serialo tvyrojusius chaotiškus santykius tarp Federacijos ir klingonų.

„Sergėtojai“ (angl. „The Defenders“), premjera – rugpjūčio 18 d.
Keturiuose atskiruose serialuose pristatyti „Marvel“ herojai pagaliau suvienys jėgas bendrame seriale, kuriame Niujorką ginantis ketvertas stos prieš Sigourney Weaver įkūnijamą blogietę.

„Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“), premjera – 2018 m.
Neseniai pradėtas filmuoti antrasis „Vakarų pasaulio“ sezonas yra vienas laukiamiausių serialų šiuo metu. Nors anonse daug siužeto nėra atskleidžiama, panašu, kad naujasis sezonas tęs pirmojo pabaigoje įvykusius netikėtumus, o Edas Harrisas ruošiasi atrodyti dar kraupiau nei anksčiau.

„Vikingai“ (angl. „Vikings“), nuo lapkričio 29 d.
Penktojo „Vikingų“ sezono anonse veikėjai rengiasi tuoj kilsiančiam pilietiniam karui, kas neabejotinai reiškia didelį chaosą ir dar didesnius mūšius.

„Inhumans“, nuo rugsėjo 29 d.
Naujausias projektas, kuriamas pagal „Marvel“ komiksus, „Comic-Con“ metu buvo išjuoktas dėl savo absurdiškų specialiųjų efektų, tačiau serialas gali tapti pirmąja savotiška Iksmenų versija televizijoje ir lūkesčių jam netrūksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles