Dave’as Bautista pasiruošęs palikti „Galaktikos sergėtojus“

Dave’as Bautista pasiruošęs palikti „Galaktikos sergėtojus“

„Galaktikos sergėtojų“ stovykla pastarasias kelias savaites nerimsta: po James Gunno atleidimo dėl 10 metų senumo juokelių Twitteryje, fanai netruko suorganizuoti peticiją, o filmo žvaigždės išpublikavo viešą laišką Disney vadovams, reikalaudami sugrąžinti James Gunną ir jog be šio režisieriaus šis filmas nebebus toks pat.

Dabar prašneko Dave’as Bautista, „Galaktikos sergėtojuose“ atliekantis Drax’o vaidmenį. Aktorius atskleidė, jog yra teisiškai priverstas pasirodyti sekančioje filmo dalyje, tačiau jei Disney atmes James Gunno parašytą trečio filmo scenarijų, D. Bautista pabandys išvengti kontrakto.

„Jei Marvel atsisakys naudoti Gunno scenarijų, paprašysiu atleisti mane nuo sutarties – panaikinti mano veikėją arba surasti naują aktorių. Kitaip elgtis būtų nepagarba James’ui“ – sako aktorius.

Dave Bautista buvo vienas pirmųjų serijos žvaigždžių, aktyviai pasisakęs už režisierių. „Niekas negina jo žinučių, tačiau tai buvo akivaizdi apjuodinimo kampanija“ – sakė jis. „Dieną po šių įvykių kalbėjau su Chrisu Prattu, kuris šiek tiek religingas, tad jam reikia šiek tiek laiko pasimelsti ir susidėlioti mintis, tačiau man visa ši situacija atrodo nesąmoninga. Jamesas yra vienas maloniausių ir padoriausių žmonių, kuriuos pažįstu“.

Nepaisant milžiniško žvaigždžių ir fanų nepasitenkinimo, nepanašu, jog Disney būtų pakeitę savo nuomonę. Trečioji „Galaktikos sergėtojų“ dalis turi pasirodyti tik 2020-aiais, tad dar yra vilties, jog Jamesas Gunnas sugrįš.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles