Emilia Clarke dalijasi šviežiausiais įspūdžiais iš „Sostų karų“ filmavimo aikštelės

Emilia Clarke dalijasi šviežiausiais įspūdžiais iš „Sostų karų“ filmavimo aikštelės

Vasarą pasibaigęs šeštasis „Sostų karų“ sezonas užminė ne vieną mįslę savo gerbėjams. Kada serialas sugrįš septintam sezonui yra viena tų mįslių ir, tikėtina, kad ji jau gali būti įminta – IMDB.com portale skelbiama, kad šis startuos kitų metų birželio 25-ąją.

Ir visgi, kūrybinė komanda jau pradėjo filmavimo darbus ir tiesa, jie vykdomi kiek ekstremaliomis sąlygomis. Štai, viena serialo žvaigždžių pasidalino įspūdžiais iš darbų lauko, o šie nuteikia kiek netikėtai. Jeigu ankčiau Daenerys Targaryen matydavome saulėtose aplinkose, tai šįkart ją įkūnijanti Emilia Clarke savoje „Instagram“ paskyroje  pasidalino vaizdo įrašu iš itin vėjuotos ir tiksliai neįvardintos vietovės.

Dar praėjusį mėnesį „Emmy“ apdovanojimų metu portalui „Entertainment Weekly“ teigė, kad serialas iš tiesų eina į pabaigą. Kaip ir milijonai žiūrovų namuose, taip ir aktorė tuo nesidžiaugia: „Bus tikrai sunku atsisveikinti su visu šiuo šou. Bus tikrai labai labi sunku. Ir visgi, laiko dar yra. Dar galima leisti sau pasidžiaugti tuo, kad esu čia“.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip aktorė jaučiasi filmavimo aikštelėje, o jeigu portalo IMDB.com informacija pasitvirtins, serialu galėsime ir vėl mėgautis nuo kitų metų birželio 25-osios. Primename, kad septintą sezoną sudarys septynios serijos.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles