Naujausias „Daktaro Streindžo“anonsas geriau suvokiamas, kai… žiūrimas atgal

„Marvel Studios“ jau kurį laiką žarstėsi pažadais pristatyti komiksuose ilgai gyvenantį „Daktarą Streindžą“ (angl. „Doctor Strange“). Ir štai, jau visai netrukus į didžiuosius kino ekranus atkeliaus Benedicto Cumberbatcho įkūnytas personažas, kuris turėtų sudominti daugelį.

Studija į interneto platybes paleido naujausią juostos anonsą, kuris žiūrint paprastai, atrodo, kaip dar vienas eilinis filmo pristatymas. Tačiau peržiūrėjus jį atbulai, t.y. žiūrint atgal, anonsas pasimato iš visai kitos perspektyvos. Sukamas atgal vaizdas tik dar labiau sustiprina kelionių laiku jausmą.

„Marvel Studios“ vienas pagrindinių vadovų Kevinas Feige dar prieš metus teigė, koks svarbus Daktarui Streindžui bus Agamotto akies (angl. „Eye of Agamotto“) artefaktas: „Šiame filme Akis yra itin svarbus įrankis, kuris galėtų būti panaudotas labai netinkamai, jei atsidurtų blogose rankose. Jis gali atlikti daugybę funkcijų, kaip kad ‘netinkamų kelionių laiku’, o tai yra dalis mūsų kuriamos istorijos“.

Primename, kad „Daktaras Streindžas“ pasakos apie į avariją patenkantį chirurgą, prarandantį savo rankų valdymą ir privalantį ieškoti netradicinių būdų pasveikti, o tai suteikia jam neeilinių galių.

Filmą režisuoja Scottas Derricksonas, o Benedictui Cumberbatchui kompaniją palaikys Benedictas Wongas ir Chiwetel Ejiofor. Kino teatruose filmas pasirodys jau spalio 28-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles