„Keisti dalykai“ žvaigždė vaidins dar viename siaubo filme

„Keisti dalykai“ žvaigždė vaidins dar viename siaubo filme

„Netflix“ platformoje rodomas ir jau dviejų sezonų sulaukęs serialas „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) buvo ne tik puikus kūrinys televizijos serialų gerbėjams, bet ir galimai padėjo atrasti naujas būsimąsias kino žvaigždes – mat seriale pagrindinius vaidmenis atliko dar pilnametystės nesulaukę aktoriai. Vienas ryškiausių jų – Finn‘as Wolfhard‘as, įkūnijantis Maiką, bei sugebėjęs prasibrauti kelią ir į kitą didelį projektą – siaubo filmą „Tas“ (angl. „IT“).

Panašu, jog tai dar ne pabaiga jaunojo aktoriaus karjeroje ir užplūdusį populiarumą jaunuolis bando išnaudoti su kaupu. Kitų metų pradžioje planuojama pradėti kito siaubo filmo, pavadinimu „The turning”, gaminimą. Kol kas detalės nėra aiškios, tačiau kaip realiausi kandidatai atlikti vaidmenis įvardijami aktoriai – Davies MaCkenzie ir minėtasis Finn’as Wolfhard’as. Neoficialiai kalbama, kad juostos režisiere turėtų tapti Floria Sigismundi.

Filmo istorija remsis Henry James‘o romanu „The Turn of the Screw“, kuriame jauna moteris dirba aukle vaikų namuose. Visiškai nesunkiai galima nuspėti, jog minėtuose namuose vaidensis, o vienas iš beglobių vaikų ir bus F. Wolfhard‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles