„Sostų karų“ aktorius Richardas Maddenas tariasi dėl vaidmens „Marvel“ filme „Amžinieji“

„Sostų karų“ aktorius Richardas Maddenas tariasi dėl vaidmens „Marvel“ filme „Amžinieji“

Serialų „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) ir „Asmens sargybinis“ (angl. „Bodyguard“) žvaigždė, aktorius Richardas Maddenas tariasi dėl vaidmens „Marvel“ kino studijos filme „Amžinieji“ (angl. „The Eternals“). Šiame projekte taip pat išvysime aktorius Angelina Jolie ir Kumailą Nanjiani. „Marvel“ atsisakė detaliau pakomentuoti, kas dar jungsis prie šio filmo, tačiau atskleidė, kad R. Maddenas įkūnytų Ikarį, vieną iš žmonių kilusios Amžinųjų rasės narį.

Dar 1976 m., Jacko Kirby sukurtas komiksas pasakoja apie prieš milijonus metų buvusią praeitį, kada kosminės būtybės, dar vadinamos „dangaus gyventojais“, genetiškai eksperimentuodami su žmonėmis sukūrė super galių turinčius individus, žinomus kaip Amžinuosius, drauge su piktadariais Atstumtaisiais. Šios dvi grupės kovoja viena prieš kitą per visą savo istorijos laikotarpį. Amžinieji taip pat kovojo su graikais, romėnais ir norvegų dievybėmis, prieš palikdami žemę ir iškeliaudami tyrinėti visatos žvaigždžių. Režisierė Chloe Zhao, kuri dirbo prie filmų „The Rider“ ir „Songs My Brothers Taught Me“ bus ir naujojo „Marvel“ projekto, „Amžinųjų“ režisierė. Ch. Zhao dirbs pagal brolių Matthew ir Ryano Firpo parašytą scenarijų, o „Marvel Studios“ prodiuseris Kevinas Feige prodiusuos „Amžinųjų“ filmą.

Aktorius R. Maddenas geriausiai žinomas už Robo Starko vaidmenį seriale „Sostų karai“, tačiau pernai jo kaip aktoriaus žvaigždė ir vėl ėmė kilti, kada aktorius pasirodė „Netflix“ seriale „Asmens sargybinis“, kuris tapo didžiuliu šio transliuotojo hitu, o R. Maddenui uždirbo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą. Artimiausiu metu R. Maddeną išvysime atlikėjo Eltono Johno biografiniame filme „Rocketman“, kur aktorius įkūnijo atlikėjo vadybininką Johną Reidą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles