„Disney“ paskelbė naujus „Žvaigždžių karų“ filmus bei vėl atidėjo „Įsikūnijimo“ tęsinį

„Disney“ paskelbė naujus „Žvaigždžių karų“ filmus bei vėl atidėjo „Įsikūnijimo“ tęsinį

2009-aisiais pasirodęs James Camerono „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) buvo atidėtas tiek kartų, kiek suskaičiuoti negalėtų net didžiausias režisieriaus fanas. „20th Century Fox“, kurią neseniai įsigijo „Disney“, dar kartą atidėjo filmo premjerą. Dabar skelbiama, jog filmas pasirodys metais vėliau, nei planuota, t.y. 2021-ųjų gruodžio 17 d.

Už 71.3 mlrd. JAV dolerių studiją „Fox“ įsigijęs „Disney“ paskelbė ir daugiau ateities planų, tarp kurių pateko ir „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“). Kaip žinoma, „Star Wars: The Rise of Skywalker“ (liet. „Žvaigždžių karai: Skaivokerių iškilimas“), senąją Skaivokerių sagą užbaigs šių metų gruodį. Būsimi filmai, kuriuos kurti patikėta Rianui Johnsonui bei „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) scenaristams Davidui Benioffui ir D. B. Weissui, taip pat pasirodys Kalėdų sezonu 2024-aisiais ir 2026-aisiais.

„Disney“ taip pat metams atidėjo „Naujųjų mutantų“ (angl. „The New Mutants“) filmą su „Sostų karų“ aktore Maisie Williams – filmas pasirodys 2020-ųjų rugpjūtį, o Gambito juosta su Channingu Tatumu tų pačių metų kovą.

Artimu metu sulauksime ir daugiau žinių apie „Disney“ perimtus „Fox“ filmus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles