Tomas Cruise’as dar kartą suvaidins naikintuvo pilotą

Tomas Cruise’as dar kartą suvaidins naikintuvo pilotą

Prieš beveik 30 metų JAV Karinių oro pajėgų naikintuvo pilotą Maveriką filme „Oro gvardija“ (angl. „Top Gun“) suvaidinęs Tomas Cruise‘as sugrįš į savo jaunystės vaidmenį. Nors apie tai gandai sklandė ir anksčiau, tačiau dabar jie tikrai pasitvirtino, o studija „Paramount Pictures“ pasamdė scenaristą Justiną Marksą antrosios dalies istorijos kūrimui. Pastarasis kątik sukūrė scenarijų studijos „Disney“ filmui „Džiunglių knyga“.

Tomas Cruise‘as sugrįš suvaidinti Maveriką, tik šįkart tai vyks gerokai vėliau po pirmojo filmo įvykių. Istorija pasakos apie senų gerų laikų asą naikintuvo pilotą, kuriam bus sunku prisitaikyti prie šiuolaikinių technologijų ir bepiločių dronų valdymo.

Naująjį filmą buvo planuota pradėti kurti jau gerokai anksčiau, tačiau visas aistras ir įvykius sustabdė pirmosiosios dalies režisieriaus Tony‘io Scotto savižudybė 2012 metais. Tai jis turėjokurti antrąją dalį, todėl vis dar neaišku, kas šįkart užims režisieriaus postą.

Filmo prodiusavimu užsiims net du prodiuseriai – Jerry‘is Bruckheimeris iš, dabar jau, „Paramount Pictures“ ir Davidas Ellisonas iš studijos „Skydance“.

Tomas Cruise‘as dažniausiai pasirodo veiksmo arba mokslinės fantastikos filmuose. Pastarasis jo darbas, kurį dar visai neseniai galėjome stebėti kine, buvo „Ties ribą į rytojų“. Bent kol kas artimiausias numatomas filmas su šiuo aktoriumi – „Misija neįmanoma 5“, pasirodysianti 2015 m. gruodžio 26 dieną.

Kada pasirodys „Oro gvardija 2“ nepranešama, tačiau tikėtina, kad ji bus išleista 30-ojo pirmosios dalies jubiliejaus proga, t.y. 2016-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles