Kraupioji lėlė iš kultiniu tapusio filmo „Išvarymas“ vėl baugins siaubo mėgėjus juostoje „Anabelė“

Siaubo filmų kūrėjams prisilietus prie, atrodytų, nekaltų lėlių ar klounų, šie tampa tikromis žudymo mašinomis. Vienas pavojingiausių tokių žaislų – iš tiesų realybėje egzistavusi lėlė Anabelė, kurią suvaldyti teko paranormalių reiškinių tyrėjams, sutuoktiniams Warrenams. Naujasis siaubo filmas „Anabelė“ (angl. „Annabelle“) atskleis žiūrovams milžiniško populiarumo sulaukusios 2013-ųjų juostos „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) priešistorę ir papasakos, kokios jėgos tūno išskirtinėje porcelianinėje lėlėje.

„Anabelės“ istorija prasideda, kai Džonas Formas nutaria besilaukiančią žmoną Miją pradžiuginti unikalia dovana. Mylimajai vyras padovanoja itin retą senovinę lėlę, vilkinčią balta nuotakos suknele. Mija nuoširdžiai džiaugiasi ir gėrisi dovana, tačiau šeimos idilė netrunka ilgai. Vieną siaubingą naktį Mija išgirsta šūkius kaimynystėje ir išsiunčia Džoną pažiūrėti, ar viskas gerai. Tačiau it pamišėliai atrodantys satanistai tuoj atkeliauja ir į poros namus ir puola Miją. Viena iš atklydusių moterų apsiveja rankomis lėlę Anabelę ir paženklina ją savo krauju.

Išgyvenę kraupų užpuolimą Džonas ir Mija persikelia, gimsta vaikelis ir jie mėgina pamiršti klaikius kruvinosios nakties vaizdus. Tačiau Anabelė jų nenori palikti – nors vyras dievagojasi lėlę išmetęs, ji vis atsiranda namuose. Suvokę, kad susidūrė su nepaaiškinamomis jėgomis, jauni tėvai kreipiasi į dvasininkus ir mediumus. Tačiau Anabelės esybė tokia negailestinga, tokia žiauri, kad nežinia, ar apsiginti nuo tokio blogio apskritai įmanoma. Įdomu tai, kad tikroji lėlė Anabelė tebeegzistuoja, nors yra užrakinta – ji iki šiol yra saugoma specialiame stikliniame konteineryje Edo ir Lorraine Warrenų okultizmo muziejuje.

Pirmąkart siaubo filmų gerbėjai Anabelę išvysti galėjo žymiojo siaubo filmų meistro Jameso Wano režisuotame „Išvaryme“. Tąsyk lėlę galima buvo pamatyti labai trumpai, tačiau ji neabejotinai buvo vienas iš pagrindinių filme sąmyšį kėlusių objektų. Išskirtiniu siaubo filmų braižu garsėjantis J.Wanas prisidėjo ir prie naujojo filmo „Anabelė“ kūrimo bei tapo jo prodiuseriu. Pagrindiniai vaidmenys filme teko aktoriams Annabellei Wallis ir Wardui Hortonui.

Prieš „Išvarymą“ buvo tik ji – Anabelė. Piktavalės dvasios šėlsmą Lietuvos siaubo mėgėjai kino teatruose išvysti galės jau nuo spalio 3 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles