Ruošiama biografinė drama apie legendinę hip-hopo grupę

Los Andžele prasidėjo biografinės dramos „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) filmavimo darbai, kuriuos kuruoja „Derybininko“ (angl. „The Negotiator“), „Itališko apiplėšimo“ (angl. „The Italian Job“) ir „Įstatymus gerbiančio piliečio“ (angl. „Law Abiding Citizen“) režisierius F. Gary‘is Gray‘us. Scenarijus buvo patikėtas Andreai Berloffei, kurios žinomiausiu darbu laikomas „Pasaulinis prekybos centras“ (angl. „The World Trade Center“)

Filmas pasakos apie legendinės gangsterinio tipo hip-hopo grupės N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes) istoriją, kurios kelias į muzikinį Olimpą prasidėjo 1985 metais. Pradžioje grupę sudarė penki nariai, kurių tarpe buvo visiems puikiai žinomas Eminemo atradėjas ir vienas geriausių šių dienų muzikos prodiuserių Dr. Dre bei aktorius ir reperis Ice Cube‘as. Per šešerius gyvavimo metus grupė išleido du multiplatininius albumus, kurie dabar laikomi vienais svarbiausių gangsta-repo istorijoje. Grupė pasižymėjo itin vulgariais ir neapykantos kupinais tekstais, kuriuose jautėsi panieka moterims, policijai, taip pat buvo šlovinami narkotikai, seksas ir nusikaltimai. 1991 metais grupei iširus atlikėjai pradėjo savo solines karjeras. Juostoje bus rodomas būtent tas 1985–1991 metų laikotarpis.

Juostos pavadinimas irgi ne atsitiktinis. Būtent taip vadinosi pirmasis, 1988 metais išleistas N.W.A. albumas, kuriame atsirado tokie hitai kaip „Fuck tha Police“, „Express Yourself“ ir „Dopeman“. Taip pat pavadinimas simbolizuoja rajoną, iš kurio yra kilę grupės nariai. Jis yra laikomas pačiu pavojingiausiu Los Andželo kvartalu. Grupės įtaka šiuolaikinei populiariajai kultūrai irgi jaučiama. Kompiuterinių žaidimų studija „Rockstar“ pagerbė grupės nuopelnus, pristatydama aliuziją į juos populiariame žaidime „GTA: San Andreas“. Žaidimo metu galima išgirsti nemažai grupės dainų.

Pagrindiniai vaidmenys juostoje patikėti Jasonui Mitchellui (Eazy-E), Keithui Stanfieldui (Snoop Dogg), Corey‘iui Hawkinsui (Dr. Dre), Neilui Brownui (DJ Yella), O‘Sheai Jacksonui (Ice Cube), Aldisui Hodge‘ui (MC Ren), Brandonui Lafourche‘ui (Arabian Prince) ir Paului Giamatti.

Filmo pasaulinė premjera numatyta 2015 m. rugpjūčio 14 dieną. Juostos pasirodymo laikas paiminės 30 metų jubiliejų nuo grupės susikūrimo pradžios.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles